Wolfsburg – Mönchengladbach 2:1 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 5:1 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 3:3 (kon.)
W. Brémy – Hannover 4:1 (kon.) | Frankfurt – Ingolstadt 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Schalke 1:3 (kon.)
Dortmund – Bayern 0:0 (kon.)
FC Augsburg
3:3 (2:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 05.03.2016, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 25. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:28:03)
    Neskutečný závěr mělo dnešní utkání, v němž hosté s posledních sekundách zachránili alespoň bod!

Domácí smutní, v utkání, které se vyvíjelo jasně v jejich prospěch, vedli již 3:0 a zdálo se, že Bayer si odveze z SGL Areny krutý debakl. Místo toho ale přišel gól naděje v 60. minutě, kdy se z pravé strany prosadil Bellarabi. S přispěním soupeře se hosté dočkali i druhého gólu, když si v 80. minutě srazil míč do vlastní branky, po rohovém kopu, bránící Verhaegh. I tak ale domácí stále vedli, jenže v posledních sekundách nastavené druhé minuty zahrál před brankou rukou Gouweleeuw a sudí neváhal – pokutový kop pro Bayer! Z něho se již minutu po vypršení natavených dvou prosadil Çalhanoğl, který tak zachránil bod pro Leverkusen.

90+3
    90+3. Hakan ÇALHANOĞLU - 3:3

90+3
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je HAKAN ÇALHANOĞLU.

90+2
    Neskutečná obětavost bránících hráčů Augsburgu, kteří dvě střely dokázal z brankové čáry vyrazit, ale nakonec je pískána ruka a to znamená pokutový kop pro Bayer.
    90+2. Červená karta, Gouweleeuw zahrál ve vlastním vápně rukou!

90+2
    Červenou kartu dostává Jeffrey Gouweleeuw (FC Augsburg) za hraní rukou ve vlastním vápně.

90+1
    Sudí Schmidt nastavil dvě minuty, to není moc z pohledu Bayeru.

89
    Žlutou kartu dostává Christoph Kramer (Bayer Leverkusen) za zbytečně ostrý útočný faul.

88
    Çalhanoğlu se dostal ke střele z levé strany, obrana Augsburgu zablokovala.

85
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Robbie Kruse, přichází Vladlen Jurčenko.

85
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Konstantinos Stafylidis.

85
    Lavička Augsburgu připravuje poslední změnu v sestavě, na trávník se chystá Konstantinos Stafylidis.

84
    Za pískotu diváků kombinují hosté u pokutového území domácího týmu.

81
    Volný kop pro Bayer, na polovině Augsburgu.
    80. Paul VERHAEGH - 3:2

80
    Çalhanoğlu rozehrál roh z levé strany, na bližší tyč domácí branky, kde si nešťastně PAUL VERHAEGH sráží míč do vlastní branky.

Martin Dvořák

Branky: 5. Ku, 44. Ku, 57. Ku (Finnbogason) – 60. Bellarabi (Mehmedi), 80. Verhaegh (vla.), 90+3. Çalhanoğlu (pen.)

Karty:   25. Hong Čong-ho (AUG), 79. Kohr (AUG) – 89. Kramer (LEV)   90+2. Gouweleeuw (AUG)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:15. Střely mimo: 4:6. Rohy: 0:5. Fauly: 12:15.
    FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Gouweleeuw, Hong Čong-ho (46. Janker), Max – Kohr, Baier (85. Stafylidis) – Esswein (69. Werner), Ku, Caiuby – Finnbogason.
    Náhradníci: Manninger – Janker, Al. Ajeti, Altintop, Werner, Stafylidis.

Bayer Leverkusen: Leno – Boenisch, Jedvaj (74. Frey), Ramalho, Wendell – Brandt, Kramer, Çalhanoğlu, Mehmedi – Bellarabi, R. Kruse (85. V. Jurčenko).
    Náhradníci: Krešić – Henrichs, Frey, Džalto, V. Jurčenko, Boeder.

Rozhodčí: Schmidt – Jablonski, Gorniak