Tottenham – Arsenal 2:2 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 4:0 (kon.) | Newcastle – Bournemouth 1:3 (kon.)
Swansea – Norwich 1:0 (kon.) | Chelsea – Stoke 1:1 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.)
Everton – West Ham 2:3 (kon.) | Watford – Leicester 0:1 (kon.)
Manchester City
4:0 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 05.03.2016, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 29. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního podvečera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (18:20:15)
    Dnešní utkání skončilo jasnou výhrou domácích!

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 10:0. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:10.

Utkání je u konce! Domácí ve druhé potvrdili roli favorita a čtyřmi brankami rozhodli o jasné výhře v poměru 4:0! Aston Villa je tak stále blíže sestupu.

Brankový účet otevřel ve 48. minutě Yaya Touré, na jehož trefu navázal trochu šťastně o dvě minuty později Sergio Agüero. Ten se prosadil také znovu po krásné spolupráci se Silvou v 60. minutě a na rozdíl čtyř branek zvýšil o šest minut později Raheem Sterling. Agüero mohl dokonce zkompletovat hattrick, ale jeho pokutový kop skončil na tyči.

90+3

90+3
    Dnešní utkání sledovalo 53 892 diváků!

90+2
    Domácí drží míč na svých kopačkách a kupředu se již vůbec neženou, oba celky čekají na závěrečný hvizd.

90+1
    Agüerovi se ale náběh na hattrick zatím nedaří, nyní si dobře zpracoval balon po přihrávce zleva, ale k zakončení vůbec nedošlo.

90
    Budou se nastavovat tři minuty nad rámec hracího času!

89
    Z této akce se jim to ale ani zdaleka nepovedlo, do útoku míří borci ve světlých dresech.

88
    Fernandinho zpracoval míč ve středu hřiště hodně ledabyle a musel faulovat. Hosté mají jednu z posledních šancí vstřelit aspoň čestnou branku.
    Sergio Agüero si připsal pět branek v posledních čtyřech utkáních proti Aston Ville!

87
    Další šanci domácího celku měl na svědomí Clichy, jehož polocentr se málem snesl do branky, nakonec však ale míč zamířil těsně vedle branky Villans.

86
    Skvěle zapracoval v obranné činnosti vracející se Agüero, který naprosto čistým zákrokem odstavil od míče Gueyeho.

85
    Na druhé straně byl k vidění také náznak šance, nicméně Ayewova rána z hranice vápna byl zablokována a dopředu míří opět Citizens.

84
    Přeci jen zde byl náznak šance domácích. Navas nebezpečným přízemním centrem do vápna hledal Iheanacha, nicméně jeho přihrávku dokázal Guzan ukrýt v pádu v náručí.

83
    Gueye znovu přehnal svůj důraz při souboji a zbytečně fauloval. Domácí měli k dispozici opět přímý kop, ale ten rozehráli pouze nakrátko a pohodlně kombinují.

82
    Aktivní Agüero nyní znovu dobře roztáhl obranu hostů a krásným centrem našel na hranici vápna Sagnu, ale jeho rána po zpracování mířila vysoko nad branku.

81
    Kompany nyní skvěle načasovaným skluzem zastavil na opačné straně rodící se brejk hostů, Hart bude vykopávat po zásahu jednoho z hráčů Villans vykopávat.

Daniel Kinc

Branky: 48. Y. Touré (Silva), 50. Agüero, 60. Agüero (Silva), 66. Sterling (Navas)

Karty:   45. Veretout (ASV)

Neproměněná penalta: 73. Agüero (MAC), brankář Guzan zneškodnil

Manchester City: Hart – Sagna, Kompany (C), Otamendi, Clichy – Navas, Fernandinho, Y. Touré (80. García), Silva (70. Iheanacho) – Bony (61. Sterling), Agüero.
    Náhradníci: Caballero – García, Iheanacho, Mangala, Kolarov, Zabaleta, Sterling.

Aston Villa FC: Guzan – Richards, Lescott, Clark – Hutton, Gueye, A. Westwood, Veretout (74. Bacuna), Cissokho – Agbonlahor (70. Gestede), J. Ayew.
    Náhradníci: Bunn – Okore, Bacuna, Gestede, Gil, Lyden, Sinclair.

Rozhodčí: Lee Mason – Darren Cann, Matthew Wilkes