Tottenham – Arsenal 2:2 (kon.) | Manchester City – Aston Villa 4:0 (kon.) | Newcastle – Bournemouth 1:3 (kon.)
Swansea – Norwich 1:0 (kon.) | Chelsea – Stoke 1:1 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.)
Everton – West Ham 2:3 (kon.) | Watford – Leicester 0:1 (kon.)
Watford FC
0:1 (0:0)
Leicester City
Sobota 05.03.2016, 18:30 • Vicarage Road, Watford • Anglická Premier League • 29. kolo

Rozhodčí Moss dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém Watford podlehl Leicesteru 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral v 56. minutě Mahrez, díky kterému si Leicester odváží z Watfordu tříbodový zisk. Zápas byl atraktivní, k vidění bylo hodně šancí a určitě se bavil i nezaujatý divák. Leicester splnil to, co chtěl a před Tottenhamem má pětibodový náskok, před Arsenalem dokonce osmibodový. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (20:31:04)

90+4

90+4
    Běží poslední nastavená minuta a u míče je Leicester, což Watfordu úplně nevyhovuje.

90+3
    Simpson vystihl rozehrávku soupeře, navedl si míč na střelu a zkusil to, avšak jeho rána byla velmi nepřesná.

90+2
    Hosté však mohli zůstat v klidu, protože domácí tým se prezentoval pouze nepřesným centrem, který skončil v zámezí.

90+2
    Morgan vyfasoval kartu za faul.

90+2
    Leicester se musí bránit, protože Watford má výhodu volného přímého kopu.

90
    Nad rámec základní hrací doby jsou přidány 4 minuty.

89
    Watford se snaží na Leicester vyvinout tlak, ale zatím se mu to příliš nedaří. Aké teď na nic nečekal a prezentoval se střelou z větší dálky, která postrádala přesnost.
    Drinkwater je zkrátka všude, kde být má.

88
    Poslední změna v sestavě Watfordu: dohrál Capoue a místo něj se na hřišti objevil Oularé.

86
    Schlupp obdržel přihrávku od spoluhráče, s míčem pak došel do vápna, kde ho stíhal bránící protihráč, ale i přesto dokázal Schlupp vystřelit. Nicméně Schluppova rána trefila pouze boční síť.

85
    Autor dnešní jediné branky opustil hrací plochu a místo něj přišel Amartey.

82
    Šanci na posledních pár minutek dostane Anya, kterému uvolňuje místo Nyom.
    80. Ighalo proti Schmeichelovi neuspěl.

80
    Ighalo hlavičkoval z šesti metrů, ale Schmeichel se překonat nenechal!

78
    Na centrovaný míč si vyskočil hlavičkující Huth, ale jeho pokus mezi tři tyče nemířil, a tak se v 78. minutě stav skóre nemění.