Olomouc – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Zlín – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:3 (po pr.)
Jihlava – Slavia 5:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 5:3 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 5:2 (kon.)
Třinec – Sparta 2:5 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:4 (1:2, 1:1, 3:1)
HC Slavia Praha
Sobota 05.03.2016, 14:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 46. kolo

Konec zápasu. (16:07:01)

57:07
    Dukla právě vstřelila branku!
    Neskutečný obrat. Dukla ve třetím dějství otáčí z 2:4 na 5:4, domácí jsou blízko třem bodům po druhém gólu PAVLA KOUSALA. První útok Jihlavy zatím zařídil všech pět tref Dukly. Asistence: Aleš Dufek, Ondřej Najman.

55:46

53:46
    Šance pro hosty po tom, co David Váňa usedá na trestnou na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 9-5.
    Vyšší tresty: 1-0.

50:58

48:58
    Slavia se naopak po sekání Denise Heldáka bude bránit. Využije Dukla první přesilovku?

Na vyloučení: 8-5.

48:11
    Nevyužije, Dukla je v pěti.

46:11
    Martin Kadlec dostává dvě minuty za sekání. Využije Slavia další přesilovku?

Na vyloučení: 8-4.

44:52
    Bláznivý zápas pokračuje. Čtyři minuty po dvougólovém vedení hostí srovnává PAVEL KOUSAL a začíná se tak od nuly s psichyckou výhodou na straně Dukly. Asistence: Aleš Dufek, Ondřej Najman.

42:43
    Jihlava to ale nevzdává a krátce po hattricku Nestrašila střílí kontaktní gól ALEŠ DUFEK, pro kterého je to dvacátá trefa sezony. Asistence: Václav Půža.

40:08
    Slavia právě vstřelila branku!
    Osm vteřin po zahájení třetí třetiny se opět prosazuje VIKTOR NESTRAŠIL a kompletuje tak svůj hattrick. Jde o čtvrtý gól hostů v přesilovce. Jako u druhého gólu mu opět nahrávali Josef Saňa a Denis Heldák.

40:01

Druhá třetina je u konce. Svým druhým gólem v utkání nejprve srovnal domácí Ondřej Najman, ale hosty poslal tři minuty před koncem třetiny opět do vedení Petr Josefus – 2:3.

40:00

38:59
    Trest za příliš mnoho domácích hráčů na ledě jde odpykat Jiří Bambula.

Na vyloučení: 7-4.

37:00
    Sedm vteřin před návratem Kadlece na led využívají hosté další přesilovku. PETR JOSEFUS dává třetí gól hostí v početní výhodě a Slavia tak opět vede. Asistence: Filip Zderadička, Denis Heldák.

35:07
    Slavia si zahraje přesilovku po tom, co jde ven na 2 minuty Martin Kadlec za podražení.

Na vyloučení: 6-4.

30:41

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 14. Najman (Kousal, Hohl), 28. Najman (Dufek, Hohl), 43. Dufek (Půža), 45. Kousal (Dufek, Najman), 58. Kousal (Dufek, Najman) – 15. Nestrašil (Zderadička), 20. Nestrašil (Saňa, Heldák), 37. Josefus (Zderadička, Heldák), 41. Nestrašil (Saňa, Heldák)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Pospíchal, Půža, Srnský, Váňa, Kadlec, Hohl – Vala, Dufek, Ondráček, Najman, Dvořák, Bambula, Peschout, Kousal. Trenér: Patrik Augusta
    HC Slavia Praha: Sochůrek (Frodl) – Valík, Hůla, Drahorád, Zderadička, Saňa, Straka – Andres, Kašek, Nestrašil, Heldák, Ječný, Vyskočil, Tejral, Josefus, Suda, Horák, Mareček, Furch. Trenér: Petr Novák

Rozhodčí: Úlehla – Lučan, Novák