Havlíčkův Brod – Tábor 8:1 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 2:9 (kon.) | Jablonec n/N – Vrchlabí 6:1 (kon.)
Kobra – Klatovy 5:4 (po pr.)
HC Kobra Praha
5:4 (3:0, 1:0, 0:4 - 1:0) Stav série: 2:0
HC Klatovy
Sobota 05.03.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Čtvrtfinále

Je za námi pěkné utkání s mocným finišem. Kobra si po prvních dvou třetinách vypěstovala náskok 4:0, o který v poslední třetině, plné emocí, přišla. Utkání tak došlo až do prodloužení, ve kterém rozhodl Šimon Antončík.

Klatovy předvedly neuvěřitelnou bojovnost, když dokázali vyrovnat čtyřgólové manko.

Další utkání je na programu v pondělí v Klatovech, pokud domácí uspějí, bude se hrát znovu ve středu na Kobře. (20:34:52)

Hráči utkání jsou vyhlášeni na straně domácích Dominik Novák, na straně hostů kapitán Jan Topinka.

64:04
    Kobra právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Několik hráčů se snažilo prosadit před Kukinem, nakonec se to povedlo ŠIMONOVI ANTONČÍKOVI, díky němu tak Kobra vede 2:0 na zápasy.
    Bez asistence.

63:14
    Na druhé straně končí podobně Antončíkův pokus.

63:00
    Pacandův pokus šel vedle branky do mantinelu.

62:34
    Týmy se střídají v útoku, vůbec se ale nestříllí.

62:02
    Ofsajd Kobry.

61:25
    Novák se přes dva obránce dostal k zakončení, už ale mohl pálit jen z úhlu.

60:52
    Na puku jsou víc hosté, šance si ale netvoří.

60:01
    Do prodloužení nastupuje v brance Klatov znovu Kukin.

60:01

Čeká nás prodloužení! Bude se hrát deset minut, pokud se nerozhodne, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

60:00

59:30
    Škop s Novákem útočili, Lejsek zakročil lapačkou.

58:58
    Domácí v plném počtu. Klatovům se tato početní výhoda nepovedla.

58:49
    Znovu se hosté dostali do útoku, Kobra ale okamžitě vyhodila.

58:31
    Klatovy se dopustily při přechodu do útoku ofsajdu.

58:00
    Dvě minuty do konce třetiny, Klatovy jdou do útoku.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 13. Šteiner (Jedlička), 15. Novák (Borovanský), 16. Škop (Jakeš, Hanták), 25. Vacek (Novák), 65. Antončík – 41. Beneš (Tulačka, Holý), 49. Pacanda (Topinka, Houfek), 52. Pacanda (Topinka), 55. Michel D. (Holý)

HC Kobra Praha: Bílek (Ponikelský) – Šteiner, Verbík R., Cafourek (A), Lang, Verbík J., Vacek – Jedlička, Jakeš (C), Antončík, Vlach, Škop, Hanták, Novák, Slanina (A), Borovanský, Strnad, Kysela, Kučera
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Klatovy: Kukin (53.-60. Lejsek), Holý, Slavík, Kubík, Houfek, Leština, Marcel – Michel D., Tulačka (A), Beneš, Bouček, Pacanda, Topinka (C), Jakubec, Němec (A), Váchal, Kosnar, Michel F., Kučera T.
    Trenér: Vostřák Pavel

Rozhodčí: Hlinka – Hynčica, Coubal