2:1 (1:0)
Rayo Vallecano
Pondělí 07.03.2016, 20:30Španělská LaLiga • 28. kolo

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:21:03)

Druhé dějství bylo rozhodně o poznání zajímavější! Ačkoliv měla Barcelona velké šance, tak z ničeho nic dokázal za hostující tým srovnat Bebe v 67. minutě. Jenže Espanyol opět přidal a dočkal se zasloužené branky, která byla rozhodující. Postaral se o ní Peréz, jeho krásná rána zapadla do pravého horního růžku v 77. minutě. V závěru byl sice po druhé žluté vyloučen Sanchez, nicméně hosté už neměli na vyrovnání čas.

90+3
    90+3. Álvaro González (ESB)
    Závěru tohoto střetnutí je hodně vyhrocený a rozhodčí se s hráči vůbec nepáře. Vytahuje již sedmou žlutou kartu. Ta směřuje na

90+2
    Vallecano se snažilo propasírovat s balónem do pokutového území, avšak Manucho se dopustil útočného falu a soupeř bude rozehrávat.

90+1
    Žlutou kartu dostává Papakouli Diop (Espanyol Barcelona).

90
    Nastavují se celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.
    89. Červená karta po 2. žluté

89
    Velká komplikace pro domácí! Sanchéz inkasuje druhou žlutou poté, co sestřelil Özbilize. Míří tak předčasně do sprch.

87
    Espanyol drží kulatý nesmysl na útočné polovině a díky povedené kombinační souhře, jej Rayu nevrací. Hosté napadají z posledních sil.

86
    Na druhé straně směřoval nákop Baeny do šestnáctky. Žádný ze spoluhráčů se nicméně k míči nedostal.

85
    Naopak Vallecano si musí dávat pozor na rychlé brejky. V jednom z nich hlavičkoval Manucho, který ale zamířil jen do náruče Paua.

83
    V závěrečných minutách má domácí tým zápas pod kontrolou a nepouští soupeře do žádného velkho náporu.

82
    Následoval rychlý protiútok, v němž upaloval Asensio do brejku. Nemohl ale v akci pokračovat, protože ho zastavil ofsajd.

81
    Bebe vyslal centr na přední tyč k pokutovém území Barcelony. Defenzíva Espanyolu se ubránila naprosto bez problémů.

81
    Žlutou kartu dostává Álvaro González (Espanyol Barcelona).

80
    Jenže Espanyol je na koni. Díky i domácím prostředí je aktivnější celkem a zdržuje se na útočné polovině.