New Jersey – Pittsburgh 1:6 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 4:6 (kon.) | Chicago – Detroit 4:1 (kon.)
Ottawa – Dallas 1:2 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:7 (0:1, 1:2, 0:4) Stav série: 1:2
HC Sparta Praha
Pondělí 07.03.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji Vám hezký zbytek večera a zase někdy napočtenou! (20:05:56)

I přes velmi vydařenou úvodní třetinu domácích se jim zbytek utkání nevydařil. Ve třetí třetině schytali další čtyři góly. Vítězem třetího utkání t´to série se tedy stává Sparta Praha!

59:33
    Sparta právě vstřelila branku!
    Střelou z mezikruží do pravého rohu po přihrávce Jandy zvyšuje na 1:7 JAKUB WOJNAR. Asistence: Sebastian Janda.

58:25
    Hraje se dlouhou dobu ve středním pásmu, ani jednomu z týmů se nedaří usadit se v útočném pásmu.

57:58
    Rozjetého Komárka domácí včas zastavili.

57:15
    Hosté opět domácí trápí v jejich obranném pásmu.

56:31
    Střela rozjetého Salnikova z mezikruží Wolfa příliš neohrozila.

55:35
    Wolf byl nyní ve velmi nepříjemné situaci, když na něj doráželo několik domácích hráčl, nakonec ji ale dostal do svých rukou.

55:22
    Spartě se podařilo vstřelit gól v oslabení. Po pěkné kombinace Nacházela s JAKUBEM WOJNAREM, se druhému jmenovanému podařilo dostat kotouč za Beranova záda. Asistence: Tomáš Nacházel.

55:01
    Domácí překombinovali a na kotouči se ocitl Švarc, který společně se Safinem ujížděli na Berana.

54:25
    Energetici kombinují v obranném pásmu Sparty.

54:09
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Schwamberger – 2 min., podražení).

53:40
    Rozjetému Komárkovi se při úniku obranou úspěšně zakončit nepodařilo.

53:10
    Sparťané opět obsadili útočné pásmo, avšak kombinovat se jim zde nedaří.

52:15
    Energetici se snaží snížit náskok hostí, ale nedaří se jim najít vhodné střelecké pozice.

51:19
    Hrůša vyvezl kotouč, ale hned o něj zas přišel. Sparťané míří do útočné třetiny.

51:01

Naďa Krásná

Branky a nahrávky: 33. Šik (Pátek, Šála) – 17. Michnáč (Komárek), 23. Safin (Michnáč, Sedliský), 38. Nacházel (Maršoun), 42. Vandas (Eliáš), 43. Nacházel (Maršoun, Wojnar), 56. Wojnar (Nacházel), 60. Wojnar (Janda)

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (42. Beran) – Vápeník "A", Klejna, Bernáth, Štaif, Pátek, Hrůša, Kala – Pastyřík, Kurfürst "C", Slabý, Horký "A", Bečka, Prošek, Šála, Šik, Salnikov, Hoang, Halberštát, Habr
    Trenér: Václav Eismann

HC Sparta Praha: Wolf (Hofmann) – Jeřábek "A", Sedliský, Vandas "A", Eliáš, Vízner, Janda, Horský – Dubský, Komárek "C", Michnáč, Šmerha, Schwamberger, Safin, Maršoun, Švarc, Wojnar, Šrámek, Nacházel, Šišolák
    Trenér: Richard Žemlička

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Tomáš Gerát, Richard Coubal