Buffalo – NY Rangers 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:3 (2:1 po s.n.) | Columbus – Detroit 5:3 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Montreal – Dallas 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 0:1 (po pr.)
Winnipeg – Nashville 2:4 (kon.) | Edmonton – San Jose 0:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Boston Bruins
Středa 09.03.2016, 01:40 • Amalie Arena, Tampa • NHL
    Bergeron připravil rozhodující branku.

Preparation underway. #MadeOfHockey (via @nhlbruins)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci. (04:19:32)

61. Marchand (Bergeron, Krug).
    Střely na branku: 42-33. Zablokované střely: 7-17. Bodyčeky: 18-30. Vyloučení: 1-5.

Ve vyrovnaném střetnutí měli opticky více ze hry v určitých pasážích spíše domácí, ale na druhé straně Boston byl z méně akcí hodně nebezpečný a tak je dělba bodů spravedlivá. Bonusový bod pak jde na konto Medvědů.

Celých šedesát minut hry se oba týmy i přes enormní snahu nedokázaly prosadit a stačilo pouhých 10 sekund v prodloužení a je rozhodnuto. Vítězná trefa Brada Marchanda přišla stejně nečekaně, jako se nečekalo, že diváci v hale neuvidí během normální hrací doby ani jednu branku.

60:10 MARCHAND - 0:1

60:10
    Bruins právě vstřelili branku!
    Tak to byla ale rychlovka! Nečekaně rychlé rozuzlení prodloužení přináší hned první útočná akce prodloužení, během které se do úniku dostal po přihrávce Kruga Bergeron, který přihrál před brankou Tampy na BRADA MARCHANDA, jenž měl před sebou odkrytou klec, kam zaklidil kotouč! Asistence: Patrice Bergeron, Torey Krug.

60:01

O vítězi zápasu bude muset rozhodnout prodloužení nebo samostatné nájezdy. Ani za 60 minut hry jsme neviděli jedinou gólovou střelu.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    Čas ubíhá během hry ve středním pásmu.

59:20
    Krátce se do ofenzivní zóny podívali i hosté, ale Tampa je velmi rychle vyhání do středního pásma.

58:58
    Killornova střela na Gustavssona neprošla.

58:30
    Posledních 90 vteřin normální hrací doby. Puk je v rohu obranného pásma Bostonu.

57:53
    Chára od modré vyslal svou dělovku na Bishopa, ale domácí brankář jeho střelu celou dobu viděl.