Buffalo – NY Rangers 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:3 (2:1 po s.n.) | Columbus – Detroit 5:3 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Montreal – Dallas 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 0:1 (po pr.)
Winnipeg – Nashville 2:4 (kon.) | Edmonton – San Jose 0:3 (kon.)

Marko Daňo (WPG) 0+1, 3 střely, čas na ledě 11:48
    Ondřej Pavelec (WPG) 58 minut, 27 zákroků, 4 góly, 87,1% (04:45:30)

Přesilovky dnes byly rozhodujícím faktorem. zatímco Winnipeg nevyužil dlouhou pětiminutovou ve druhé třetině, tak Nashville proměnil klasickou v závěrečném dějství a tím si vybudoval klíčové dvoubrankové vedení. Trouba sice dal ještě svému týmu naději, ale pouze na dvě minuty, než se trefil Smith.

59:20
    Jets se ale nemohou dostat na delší dobu do útočné třetiny.

58:36
    Zakázané uvolnění Nashvillu.

58:07
    Pavelec odjíždí na střídačku. Winnipeg je v šesti.

57:25
    Domácí se ještě nevzdávají a tlačí se opět před Rinneho.
    55:21 SMITH - 2:4

55:21
    Nashville právě vstřelil branku!
    Jenomže domácí si hned vzápětí komplikují situaci. Forsberg hledal před brankou CRAIGA SMITHE a měl štěstí. Přihrávka sice neskončila na hokejce jeho spluhráče, ale puk se odrazil od brusle Smithe za bezmocného Pavelce. Asistence: Filip Forsberg, Mike Ribeiro.

55:00
    Jets zbývá na vyrovnání pět minut.
    53:37 TROUBA - 2:3

53:37
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté trestuhodně zahodili vyloženou šanci tří na jednoho a hned byli potrestáni. Burmistrovova střela se od Rinneho betonu odrazila přímo před JACOBA TROUBU, který neměl problém poslat puk do prázdné branky. Asistence: Alexander Burmistrov, Marko Daňo.

52:30
    Mizerný pokus vyslal byfuglien. Gólman hostů v poklidu vyrazil do rohu.

51:50
    Víc jak polovina početní výhody je pryč. Rinne zatím nemusel zasahovat.

51:20
    Domácí jsou ale vyhnáni do středního pásma.

50:41
    Šance pro Winnipeg, jak se vrátit do zápasu. Granberg (NSH) dostává menší trest za držení.
    48:54 JOHANSEN - 1:3

48:54
    Vteřinu před uplynutím trestu Myerse využívá přesilovou hru RYAN JOHANSEN, kterému se podařilo nadvakrát překonat Pavelce. Asistence: Colin Wilson, Colton Sissons.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 8. Stafford (Byfuglien, Wheeler), 54. Trouba (Burmistrov, Daňo) – 20. Smith (Arvidsson, Ellis), 20. Sissons (Wilson, Weber), 49. Johansen (Wilson, Sissons), 56. Smith (Forsberg, Ribeiro)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Ernström, Byfuglien, Trouba, Myers, Chiarot, Postma – Wheeler, Scheifele, Stafford – Burmistrov, Perreaut, Daňo – Thorburn, Lowry, Kosmachuk – Halischuk, Copp, Lipon. Trenér: Paul Maurice.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber (C). Bitetto, Ellis, Ekholm, Granberg – Jarnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Salomäki, Fisher, Arvidsson – Wilson, Sissons, Watson. Trenér: Pater Laviolette.