Buffalo – NY Rangers 2:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:3 (2:1 po s.n.) | Columbus – Detroit 5:3 (kon.)
NY Islanders – Pittsburgh 2:1 (kon.) | Montreal – Dallas 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 0:1 (po pr.)
Winnipeg – Nashville 2:4 (kon.) | Edmonton – San Jose 0:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
4:1 (0:0, 2:1, 2:0) Stav série: 2:0
HC Dynamo Pardubice
Středa 09.03.2016, 17:00 • Ostravar Aréna • Play-off DHL extraligy juniorů • Osmifinále

Ode mne je to vše, takže přeji vám krásný zbytek středečního dne. (19:09:45)

Osmifinále play off juniorů 2016

HC VÍTKOVICE STEEL – HC DYNAMO PARDUBICE
    Stav série 2:0 (4:1, 4:1).

Další zápasy:

Sobota 12.3.
    HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Steel (16:00)

Neděle 13.3. – Potenciální
    HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Steel (15:45)

Úterý 15.3. – Potenciální
    HC Vítkovice Steel – HC Dynamo Pardubice (17:00)

Druhý zápas osmifinálového klání mezi juniory Vítkovic a Pardubic opět vychází, jako ve včerejším případě, pro vítkovické.
    Ti dokázali porazil Pardubice tedy i po druhé v poměru 4:1.
    O první branku se postaral vítkovický Dominik Rudl, na kterého navázal o pár sekund později další Dominik, tentokrát Kafka. Ke konci třetiny ale Pardubice zabraly a vsítily kontaktní gól z hole Krajňáka. Zjistili jsme, že to byla jediná pardubická trefa v utkání. Vítkovice jasně ovládly druhou třetinu na branky, když na 3:1 přidal na vítkovickém vedení Ollender, o další dvě minuty se prosadil již podruhé dnes Rudl.

Vítkovice tedy vyhrávají i druhý zápas 4:1 a stav série je 2:0.

Trest ještě dostal Jakub Martinec z Pardubic, 2 minuty za sekání.

59:55
    Kafka se ještě dostává do pásma, střílí do Červeného, puk se odráží do ochranné sítě v době, kdy zní siréna.

59:27
    Další akce hostů, Vítkovice si však pásmo hlídají, Dušek nahazuje na Šimečka, ten nemá s pukem žádné problémy.

58:43
    Hartmann se nevyhnul Martincovi, který si přebírá puk, Pardubice musí však začít akci nedaleko své brány, což se nedaří, skvělou práci dělá Radim Štěpánek.

58:19
    Poslední dvě minuty zápasu, ale Pardubice tlačím střelu Voženílka z mezikruží kryje Šimeček.

58:11

57:48
    Z modré pálil Beran, ale do Kurovského, i tak jsou však hosté v tlaku.

57:22
    Vítkovicím se povedlo zavést puk za Červeného svatyni, hra ale se rychle dostala k Šimečkovi, kde chtěl z rohu kluziště nahrát Voženílek, nahrál jednomu z vítkovických, který tečoval puk k Šimečkovi, ten byl ale v pohotovosti.

57:03
    Pana chtěl nabídnout střílenou přihrávkou puk Pipekovi, což se nepovedlo.

56:42
    Nyní však Nedbal kočíruje puk a hosté se rozestavili na přesilovku.

56:15
    Horyna nepřevzal přihrávku v obranném pásmu Vítkovic od svého spoluhráče, takže hosté ztrácejí pásmo.

56:01
    Kamil Wróbel (VIT) – 2 minuty, hákování.

55:36
    Ze skrumáže za bránou jde s pukem Spratek, ale padá, puk si převzal Horyna.

55:17
    Vítkovice ztrácí pásmo, z modré pálí Voženílek, Šimeček puk odráží.

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 26. Rudl (Spratek), 28. Kafka (Štěpánek), 45. Ollender (Kurovský, Rudl), 47. Rudl (Ollender) – 37. Krajňák (Pipek, Kusý)

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Šendera, Adamík "C", Charvát, Rudl, Ďurkáč, Štěpánek, Gabrhelík – Hartmann, Spratek, Kurovský, Wróbel, Malina, Žiak, Ollender "A", Kmošek, Kafka "A", Gřeš. Trenér: Pavel Trnka.
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Klouček) – Beran, Horyna, Šklíba, Nedbal "C", Faltys, Procházka – Martinec, Benýšek, Panna "A", Hlaváček, Hoskovec, Velinský, Krajňák, Dušek, Pipek "A", Voženílek, Kusý, Rohlík. Trenér: Václav Baďouček.

Rozhodčí: Kika A. – Lederer V. – Konvička M.