Teplice – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Slovácko – Brno 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 0:1 (kon.)
Příbram – Liberec 0:1 (kon.) | Plzeň – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
1.FC Slovácko
2:1 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 12.03.2016, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Synot liga • 21. kolo

Moravský souboj dopadl lépe pro Slovácko, které se může radovat ze tří bodů, když porazilo Zbrojovku Brno 2:1. Domácí celek tak prodloužil sérii neprohraných zápasu na čtyři, vítězství se však nerodilo lehce. Marek Havlík poslal proměněnou penaltou Slovácko do vedení. Hosté srovnali stav zápasu střídajícím Škodou a hnali se stále do útoku, osm minut před koncem hosty přibrzdil Košút, který ze standardní situace rozhodl hlavou o tom, že plný zisk bodů zůstane na Slovácku. Brňané se snažili ještě vyrovnat, ale už se druhé branky ve slovácké síti nedočkali. (18:57:58)

90+3

90+2
    Zbrojovka zahrávala další dva rohové kopy, vždy to bylo na přední tyč. Hráči Slovácka balon odvrátili. Poslední standardní situaci zápasu zahrál Zavadil na horní síť branky domácího celku.

90+1
    Brno zahrává rohový kop, do pokutového území míří i brankář Melichárek.

90
    Druhé střídání Slovácka. Habanec posiluje defentívu. Na místo Matěje Biolka šel na hřiště Martin Kuncl.

89
    Zbrojovka tlačí co jí síly stačí. Zatím obrana Slovácka nájezdům Brňanů odolává co jí nohy a ruce stačí.

87
    Poslední střídání Brna. Milana Lutosnkého vyměnil Tomáš Brigant.

85
    Brno se tlačí za vyrovnáním. Zavadil poslal míč z trestného kopu před branku, domácí fotbalisté balon odvrátili, hosté jej měli na kopačkách, technická střela Chriena byla sražena na roh.
    82. Tomáš KOŠÚT - 2:1

82
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Tak ke třem bodů jsou teď blíže svěřenci trenéra Habance. Havlík nacentroval míč z rohového praporku přesně na hlavu TOMÁŠE KOŠÚTA a ten zblízkla prostřelil Melichárka.

81
    Do odehrání základních devadesáti minut zbývá devět minut. Uvidíme, zda jeden z celků vstřelí jednu branku a připíše si tak tříbodový získ?

79
    Daníček nadvakrát míč přihrál Reinberkovi, který jej však na hrací ploše nestihl a Melichárek bude rozehrávat.

77
    Řezníček vybojoval pro hosty rohový kop. Zavadil to zkoušel přímo z rohu a chtěl za přispění siného větru překvapit Heču, balon však skončil na vrchní síti.

76
    V souboji dvacet trojek byl úspěšmnější Škoda, který nepustil k míči Reinberka u rohového praporku.

73
    První střídání Slovácka. Lukáše Sadilka vyměnil Francis Koné.

71
    Zavadilovi se zahrání rohu moc nepodařilo, balon překročil brankovou čáru nad břevnem a rozehrávat od své svatyně bude Heča.

71
    Kerestéš nacentroval od rohového praporku a Rada musel před dobíhajícím Lutonský balon odvrátit na roh.