Wolfsberger – Salzburg 1:1 (kon.) | Rapid – Admira 0:4 (kon.) | Ried – Rheindorf Altach 0:2 (kon.)
Grödig – Mattersburg 0:1 (kon.)
SV Guntamatic Ried
0:2 (0:2)
SC Rheindorf Altach
Sobota 12.03.2016, 18:30 • Keine Sorgen Arena, Ried Im Innkreis (kapacita: 7.680 diváků) • Rakouská Bundesliga • 27. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. U dalších on-line přenosů nashledanou! (20:29:25)

Záchranářský duel mezi Riedem a Altachem je minulostí. Domácí rozhodně nebudou spokojeni, neboť z toho zápasu odcházejí poraženi. Oba góly Altachu padli už v prvním poločase a domácí dokázali odpovědět jen jedním břevnem a jednou tyčí. Dá se říct, že Altach si dnešní zápas v pohodě pohlídal a celou druhou půli nedopustil výrazné komplikace.

90+5

90+4
    Gernot Trauner povalen jedním z hostů a domácí budou zahrávat zřejmě poslední standardní situaci zápasu.

90+3
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Schreiner, přichází Seeger.

90+3
    Domácí se skvěle uvolnili na levé straně, ale následný centr byl zastaven prvním bránícím hráčem Altachu. Chystá se třetí střídání hostujícího celku.

90+2
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Salomon, přichází Zwischenbrugger.

90+1
    Pokus o nalezení Schuberta končí neúspěchem. Míč je v rukavicích Kobrase, který už nikam nespěchá.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby. Domácí se tlačí dopředu, ale centry do pokutového území zatím obrana Altachu v pohodě odvrací.

88
    Domácí jsou znovu zatlačeni hluboko na vlastní polovinu. Troufnu si říct, že o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.

87
    Rychlá akce hostujícího celku byla zakončena výbornou přihrávkou k nohám Schreinera. Vše ale zastavil pozorný Grebauer!

86
    Domácí si vybojovali rohový kop, ale nepovedený centr Prady byl odvrácen již na přední tyči. Ried však zůstane u míče.

84
    Dlouhý nákop na polovinu domácího celku zastavil ofsajd, který včas zpozoroval asistent rozhodčího. Blíží se posledních pět minut řádné hrací doby.

83
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Luxbacher, přichází Harrer.

81
    Domácímu celku se hodně krátí čas na snížení a případné vyrovnání. Sikorského neproměněná tutovka bude Ried hodně mrzet. Žlutou kartu mezitím dostává Fabian Schubert.
    80. Sikorski trefil jen tyč

80
    Na druhé straně byli domácí blízko snížení! Výborně kopnutý roh skončil u Sikorskiho, který ale pálil jen do tyče a o zbytek se už postaral dobře postavený Kobras!

77
    Sám na brankáře domácího celku běžel zhruba od poloviny hřiště jeden z hostujících hráčů, avšak nakonec si míč příliš předkopl a Gebauer rozehrál na své obránce.

76
    Je tady druhá žlutá karta zápasu. Tu tentokrát vidí hostující Lukas Jäger (ALT).