Barcelona – Getafe 6:0 (kon.) | Celta Vigo – Real Sociedad 1:0 (kon.) | Atlético – La Coruňa 3:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Eibar 1:1 (kon.)
Celta de Vigo
1:0 (1:0)
Real Sociedad San Sebastian
Sobota 12.03.2016, 18:15 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga • 29. kolo

Dnešní zápas je u konce! Real Club Celta de Vigo zvládl domácí utkání s Realem Sociedad San Sebastián, který porazil těsně 1:0!

Do prvního poločasu vstoupil lépe domácí celek, který se dostal již v šestnácté minutě do vedení. Nolito našel krásným pasem Iaga Aspase, který povedeným lobem překonal Rulliho! Na další větší šanci jsme čekali až do 30. minuty, kdy si na centr Parda nabíhal Elustondo, avšak na zadní tyči nedokázal míč trefit.

Ve druhém poločase byl hostující celek aktivnější, a pokoušel se o vyrovnání. San Sebastián se však nedokázal propracoval k nějaké větší šanci, a také proto prohrál 0:1!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (20:09:40)
    Vigo dnes nepředvedlo ideální výkony, nicméně se může radovat ze zisku tři bodů

90+4

90+3
    Střídající Bruma si udělal prostor na pravé straně, odkud poslal nebezpečný centr před branku. Brankář Álvarez šel ven z branky, a dokázal míč vyboxovat!

90+2
    Real Sociedad dokázal vybojovat míč, a ještě se pokouší v samotném závěru o vyrovnání!

90+1
    Aritz Elustondo ztratil míč na polovině soupeře, a Vigo mohlo jít do protiútoku. Hostující stoper následně poslal k zemi Nolita, a dostává žlutou kartu!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Domácí celek stále kombinuje na útočné polovině! San Sebastián se pokouší napadat, nicméně se nemůže dostat k míči!

88
    V závěru dnešního utkání ještě dostává žlutou kartu domácí Rojas Diaz za nedovolený zákrok v souboji s Pardem!

88
    Domácí Vigo se dostalo k míči, a momentálně v poklidu kombinuje na útočné polovině. Do konce zápasu zbývá nějakých pět minut!

87
    Domácí stoper Cabral následně odkopl míč na rohový kop. Exekuce rohu se zhostil opět Pardo, nicméně jeho centr v pohodě odvrátil domácí celek!

86
    Tlak Realu Sociedad se v závěru stupňuje! Další nebezpečnou střelu vyslala z levé části vápna Illarramendi. Ránu bývalého záložníka Realu však vyrazil Álvarez.

85
    Střídající Bruma dostal přihrávku na pravé křídlo, udělal si místo na střelu, a vyslal nebezpečný přízemní pokus, který mířil na přední tyč. Álvarez však dokázal zareagovat, a míč lapil!

84
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Berchiche Yuri, přichází Litri.

83
    Real Sociedad je v závěru utkání zatím aktivní! Útočnou akci svého soupeře zastavil ostrým skluzem Radoja, který dostává žlutou kartu!

81
    San Sebastián se usadil na útočné polovině, a z levé straně nebezpečně odcentroval Elustondo. Míč lehce tečoval domácí Cabral, a brankář Álvarez se raději sklouznul ke své pravé tyči, aby zkontroloval, zdali míč nespadne do branky!
    Fanoušci na dnešním zápase mají krásný pohled ze stadionu

79
    A domácí celek provádí své poslední střídání v tomto zápase! Iago Aspas si přivodil v jednom ze soubojů nějaké zranění, a musí vystřídat. Na jeho místo přichází Bongonda!

78
    Domácí cleek je v posledních minutách aktivnější, a dokázal vybojovat další rohový kop. I tentokrát se ujal exekuce Nolito, avšak ani tentokrát nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.