Columbus – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Tampa – Philadelphia 1:3 (kon.) | St. Louis – Anaheim 5:2 (kon.)
Dallas – Chicago 5:2 (kon.) | Calgary – Arizona 1:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Carolina 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Carolina Hurricanes
Sobota 12.03.2016, 19:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera. (22:09:05)

Československá stopa v utkání

Michal Jordán (CAR) (0+0), 0 střel, čas na ledě 15:43.

Carolina: 30

Napinávé střetnutí mezi Buffalem Sabres a Carolinou Hurricanes dospělo až do prodloužení. V něm měli více možností ke skórování domácí, kteří také udeřili z poslední možné akce 1 sekundu před koncem. Jmenovitě to byl Jack Eichel, který se tak jistě stal hlavním hrdinou dnešního zápasu!

64:59 EICHEL - 3:2

64:59
    Sabres právě vstřelili branku!
    To je neuvěřitelné!! Po vyložených šancích na obou stránách se v samotném závěru prodloužení dostal do samostatného úniku JACK EICHEL, který chytrou kličkou překonal Cama Warda, a sekundu před koncem tak rozhodl o vítězi dnešního zápasu. Asistence: Evander Kane.

63:30
    Tentokrát se dopředu vydali i borci Caroliny, k zakončení se ale nedostali.

62:48
    U puku jsou převážně domácí, ke střele se pokusil dostat Jack Eichel. Obránce Hurricanes mu však zakončit nedovolil.

62:10
    Larsson zpoza brány vyzval ke střele McCaba, ten naneštěstí pro domácí nesešteloval svá mířidla.

61:23
    Střelu Bogosiana Ward viděl a svou lapačkou puk bez problému zkrotil.

61:01
    Podél levého mantinelu se dopředu hnal Evander Kane, který zavezl puk k Wardovi, tím jeho akce ale skončila.

60:30
    Ristolainen hledal na modré čáře volného Giontu. Pozorná obrana Hurricanes jeho přihrávku zblokovala.

60:01

I po třetí třetině je stav nerozhodný, následovat tak bude prodloužení. Stejně jako ve 2. třetině jsme měli možnost vidět dvě branky. Do vedení se tentokrát dostali po brance Jacka Eichela domácí, zanedlouho svou trefou odpověděl Victor Rask.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Filip Melecký

Branky a nahrávky: 28. Foligno (Gionta), 45. Eichel (Reinhart, Kane), 65. Eichel (Kane) – 27. Giuseppe (Skinner), 50. Rask (Nash, Lindholm)

Buffalo Sabres: Johnson (Lehner) – Gorges (A), Ristolainen, McCabe, Bogosian, Colaiacovo, Pysyk – Kane, Eichel, Reinhart – Foligno, Larsson, Gionta (C) – Deslauriers, O´Reilly, Girgensons – Catenacci, Legwand, Moulson.
    Hlavní trenér: Dan Bylsma

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Slavin, Hainsey (A), Hanifin, Pesce, Jordán, Murphy – Nordstrom, J. Staal (A), Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Gerbe, Nash, Terry – Woods, McClement, Malone.
    Hlavní trenér: Bill Peters

Rozhodčí: Francis Charron, Kyle Rehman – Derek Amell, Tony Sericolo

Diváci: 19 070