Columbus – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Tampa – Philadelphia 1:3 (kon.) | St. Louis – Anaheim 5:2 (kon.)
Dallas – Chicago 5:2 (kon.) | Calgary – Arizona 1:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Carolina 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (po pr.)
Detroit Red Wings
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
New York Rangers
Sobota 12.03.2016, 20:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc. (23:03:53)

3. Pavel Dacjuk (DET) 0+1

Hokejisté Detroitu slaví zisk cenných dvou bodů, protože ještě v poslední minutě třetí třetiny prohrávali o jednu branku. Rangers byli blízko vítězství, navíc trefili i tyčku prázdné branky a mohli rozhodnout, nestalo se tak a Detroit tedy vítězí 3:2 po prodloužení.

63:03 Darren HELM - 3:2

63:03
    Detroit právě vstřelil branku!
    V Detroitu se slaví! Red Wings dokázali v prodloužení dovršit obrat, když Pavel Dacjuk dostal na pravém kruhu hodně prostoru a mohl vypálit k protější tyči. Ránu navíc ještě drobně tečoval DARREN HELM, který je nakonec označen za střelce branky. Asistence: Pavel Dacjuk, Danny DeKeyser.

62:48
    Mrázek zastavuje střelu z pravé strany z hole Staala a přerušuje hru.

62:13
    Další únik Red Wings! Tentokrát jel sám na Lundqvista Nyquist, ale švédský útočník nedokázal trefit branku.

61:35
    Larkin ujel hostující obraně a uháněl sám na Lundqvista. Toho po kličce do bekhendu překonat nedokázal.

61:00
    Staal dostal na levý kruh dobrou přihrávku a vystřelil. Mrázek si vyjel a kotouč vyrazil.

60:22
    Larkin z pravé strany ohrozil Lundqvista, ten úspěšně zasáhl.

60:01

Detroit dokázal ve třetí třetině dvakrát smazat jednobrankové manko a vynutil si prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28
    Rangers nechali branku prověřit na videu, ale to žádné nedovolené bránění neprokázalo. Je vyrovnáno.
    59:28 Brad RICHARDS - 2:2

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 45. Helm (Glendening, DeKeyser), 60. Richards (Abdelkader, Zetterberg), 64. Helm (Dacjuk, DeKeyser) – 20. Stepan (Kreider, Zuccarello), 56. Kreider (Yandle, Zuccarello)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Quincey, DeKeyser, Green, Kronwall, Smith, Ericsson – Larkin, Zetterberg, Abdelkader – Athanasiou, Dacjuk, Tatar – Pulkkinen, Sheahan, Nyquist – Richards, Glendening, Helm
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Girardi, McDonagh, Klein, Yandle, Boyle, M. Staal – Zuccarello, Stepan, Kreider – Stalberg, E. Staal, Nash – Fast, Hayes, Lindberg – Glass, Moore, Miller

Rozhodčí: Kowal, O’Halloran – Shewchyk, Rody

Diváci: 20 027