Columbus – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Tampa – Philadelphia 1:3 (kon.) | St. Louis – Anaheim 5:2 (kon.)
Dallas – Chicago 5:2 (kon.) | Calgary – Arizona 1:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:1 (kon.)
Buffalo – Carolina 3:2 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (0:1, 1:2, 0:1) Stav série: 0:3
HC Sparta Praha
Sobota 12.03.2016, 15:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • Play-off DHL extraligy juniorů • Osmifinále

Konec zápasu. (17:37:01)

59:26
    Utkání už se jen dohrává a o vítězi už je rozhodnuto.

58:46
    Současně jsou vyloučeni za vzájemnou potyčku Schwamberger s Půžou oba na dvě minuty za hrubost.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Sparta právě vstřelila branku!
    A Sparta pečetí dnešní výhru gólem do prázdné branky zásluhou ONDŘEJE PROCHÁZKY. Asistence: Jan Havel.

57:04
    Jihlava to zkouší bez brankáře v poli!

57:04
    Tým Dukly Jihlava si vyžádal oddechový čas!

56:27
    Dukla hraje v plném počtu.

56:19
    Kadeřábkova rána skončila pouze na zadním mantinelu za bránou.

56:01
    Dukla vyhazuje přes všechny čáry.

55:14
    Kořenář zatím pozorný a kryje šance Sparty.

54:27
    Dukla dnes hraje mnoho oslabeních a nyní bude muset bránit znovu. Bambula dostává dvě minuty za vysokou hůl.

53:21
    Sparta hraje v plném počtu.

52:54
    Sparta jela v přečíslení 2 na 1, ale nedokázala ve finální fázi dostrčit puk za záda Kořenáře!

52:03
    Sparta vyhazuje a Jihlava zakládá další útok od své branky.

51:21
    Možnost pro Jihlavu. Lojka dostává trest za hákování na dvě minuty. Podaří se domácím snížit?

50:39
    Dukla marně hledá cestičku do útoku a Sparta pozorně brání.

49:45
    Kořenář byl pozorný po střele od modré čáry a následuje buly po jeho levici.

48:55
    Pospíchal podrazil soupeře a i on si odsedí dvě minuty.

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 31. Kousal (Najman) – 13. Sladkovský (Jandus Tomáš), 26. Černoch (Hozák), 28. Hozák (Černoch, Györi), 58. Procházka (Havel)

HC Dukla Jihlava: Kořenář – Pospíchal, Váňa, Srnský, Půža, Kadlec, Hohl – Dufek, Najman, Kousal – Ondráček, Bambula, Dvořák – Kolouch, Vala, Peschout
    HC Sparta Praha: Pírs – Jandus M. , Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák, Mikliš – Pulkrab, Procházka, Havel – Györi. Černoch, Hozák – Schwamberger, Lojka, Kulda – Jandus T. , Sladkovský

Rozhodčí: Čech – Skopal, Reich