Montreal – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:4 (2:0 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 3:2 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:5 (po pr.) | Edmonton – Arizona 0:4 (kon.)
Vancouver – Nashville 4:2 (kon.) | San Jose – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)
NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.)
Winnipeg Jets
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Colorado Avalanche
Neděle 13.03.2016, 01:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Z mé strany je to z dnešního utkání vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:53:08)

Branky a nahrávky
    : 37. Scheifele (Perreault, Byfuglien), 48. Stafford (Scheifele, Wheeler), 50. Lowry (Kosmachuk) – 25. Johnson (Duchene), 26. Duchene (Iginla, Comeau). Střely na branku: 30-37. Zablokované střely: 18-16. Bodyčeky: 24-16.

Zápas to byl určitě velmi zajímavý, ale možná by mu více slušela dělba bodů. Na druhou stranu za zákroky, kterými kouzlil Pavelec, je asi zasloužené, že dva body berou domácí.

Třetí třetina, respektive pasáž mezi 8. a 10. minutou této třetiny, byla skvěle odehrána od Winnipegu. Domácí využili dvakrát rychlé přechody do útoku s křižnými přihrávkami, na něž byl Varlamov krátký. Colorado následně nedokázalo vyrovnat ani přes tlak v posledních dvou a půl minutách, přičemž MacKinnon byl hodně blízko v samém závěru.

59:57
    Puk je za brankou.

59:51
    Pavelec fantasticky zasáhl po střele hned po vhazování, ke které se dostal MacKinnon! Fantastický zákrok Pavelce, který zachránil doslova vítězství Winnipegu!

59:32
    Duchene střílel z ostrého úhlu a trefil jen tyčku z vnější strany!

59:23
    Puk je v levém rohu.

59:13
    Zakázané uvolnění a naopak oddechový čas Winnipegu.

59:03
    Velký závar před Pavelcem, který zůstal pevně v rozkleku a jen čekal, kdy ho trefí puk nebo hokejka. Soderberg si na českého brankáře nepřišel.

58:44
    Jets vyváží do středního pásma a rychle se vrací do obrany.

58:24
    Puk končí v ochranné síti a přichází oddechový čas Colorada.

58:18

58:10
    Johnsonovu střelu od modré Pavelec viděl a srazil do rohu.

57:51
    Pavelec má puk v moci, chytá střelu Comeaua z levého křídla.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 37. Scheifele (Perreault, Byfuglien), 48. Stafford (Scheifele, Wheeler), 50. Lowry (Kosmachuk) – 25. Johnson (Duchene), 26. Duchene (Iginla, Comeau)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Enstrom, Myers, Trouba, Postma, Chiarot – Wheeler, Scheifele, Stafford – Daňo, Burmistrov, Perreault – Thorburn, Lowry, Kosmachuk – Lipon, Copp, Halischuk.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Johnson, Beauchemin, Barrie, Holden, Redmond, Gelinas – Iginla, Duchene, Grigorenko – Comeau, MacKinnon, Boedker – Martinsen, Soderberg, Matthias – Skille, Mitchell, McLeod.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Jean Hebert – Mark Wheler, Michel Cormier