Montreal – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:4 (2:0 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 3:2 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:5 (po pr.) | Edmonton – Arizona 0:4 (kon.)
Vancouver – Nashville 4:2 (kon.) | San Jose – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)
NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.)
Edmonton Oilers
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Arizona Coyotes
Neděle 13.03.2016, 04:10 • Rexall Place, Edmonton • NHL
    Nugent-Hopkins se vrátil do akce!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:58:53)

Arizona Coyotes: 5

Arizona dnes slaví důležité vítězství na ledě odevzdaného Edmontonu a dál tak může pomýšlet na postup do play-off. Edmonton se dnes opět prezentoval takovým trochu hurá hokejem, který ale zkušený soupeř trestal góly.

59:41
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Grossmann – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Nail Jakupov – 2 min.).

59:18
    Clendening zkouší překonat Smitha a sebrat mu čisté konto, to se ale nedaří.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk za brankou Arizony.

58:35
    Cracknell vybojoval puk a zakládá útočnou akci.

57:20
    Edmonton v útočném pásmu, ale střela z pravé strany byla zablokovaná a puk opouští třetinu Arizony.

55:22
    Jakupov v akrobatické pozici zakončuje bekhendem, ale Mike Smith vyráží.

54:50
    Utkání ztratilo tempo, za tohoto stavu se zdá být o vítězi jasno.

54:27
    Doan ztratil puk na pravém křídle a Zbyněk Michálek musí hasit "požár".

52:40
    Edmonton rozehrává z vlastní třetiny, ale ve středním pásmu přichází domácí o puk.

52:28
    Smith sráží střelu z pravé strany nad branku, hra přerušena.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Tichonov (Hanzal), 27. Vermette (Doan, Stone), 31. Tanguay (Stone, Vermetta), 50. Vermette

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Sekera, Fayne, Nikitin, Clendening, Reinhart, Oesterle – Hall, McDavid, Kassian – Maroon, Draisaitl, Eberle – Korpikoski, Nugent-Hopkins, Jakupov – Cracknell, Letestu, Pakarinen
    Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Connauton, Murphy, Dahlbeck, Z. Michálek, Grossmann, Stone – Tanguay, Vermette, Duclair – Rieder, Hanzal, Tichonov – Domi, Richardson, Doan – Martinook, Gordon, Plotnikov

Rozhodčí: Kozari, L'Ecuyer – Heyer, Devorski

Diváci: 16 839