Montreal – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:4 (2:0 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 3:2 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:5 (po pr.) | Edmonton – Arizona 0:4 (kon.)
Vancouver – Nashville 4:2 (kon.) | San Jose – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)
NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 3:2
HC Oceláři Třinec
Neděle 13.03.2016, 17:20 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy • Předkolo

Dramatická bitva o play-off dospěla až do prodloužení, kde rozhodl o postupu Zlína kapitán Ondřej Veselý. Třinečtí tak ani letos nedokázali najít recept na svého soka. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek večera. (20:20:02)

- 3:2

60:50
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín jde do čtvrtfinále play-off. Žlutomodří předvedli parádní kombinaci, kterou dokončil trefou do prázdné branky ONDŘEJ VESELÝ. Zlínští ukázkově rozebrali Třinec do posledního šroubku. Asistence: Jiří Ondráček, Roman Vlach.

60:26
    Tybor neudržel poskakující kotouč v útočném pásmu a hosté musejí zpátky do středního pásma.

60:01

Zápas nám potřetí v této sérii dospěl do prodloužení. V poslední části oba celky hrály hlavněna zabezpečenou branu a nechtěli vážněji chybovat. Nyní nás čeká přestávka, která bude trvat 18. minut a poté začne první prodloužení. Dnes k samostatným nájezdům dojít nemůže.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53
    Žižkova střela končí ve výstroji Hamerlíka. Čeká nás nejspíše poslední buly ve třetí třetině.

59:36
    Domácí se usazují v útočné třetině a vytvářejí si slušný tlak.

58:54
    Hra se v závěru hodně kouskuje. Zakázané uvolnění Zlína.

58:35
    Dělovka Hrabala brankáře Kašíka nezaskočila. Další buly v obranném pásmu Beranů.

58:16
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Třinec je v útočném pásmu.

57:49
    Hra je přerušena. Následuje buly u branky Libora Kašíka.

57:17
    Zápas se nám pomalu blíží ke konci. Do konce třetí třetiny zbývají necelé tři minutky.

56:21
    Zápas mohl rozhodnout Radoslav Tybor. Kašík se ovšem roztáhl na brankovišti a skvělým zákrokem vychytal třineckého útočníka.

56:16
    Holík nahrávku od Matějíčka nečekal, ale icing to nebude.

55:47
    Zakázané uvolnění Zlína. Buly před Kašíkem.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 26. Štumf (Marušák, Vlach), 34. Holík (Žižka, Matějíček), 61. Veselý (Ondráček, Vlach) – 12. Nosek (Pechanec, Tybor), 25. Kindl (Adamský, Polanský)

Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Kotvan, Marušák, Žižka, Matějíček, Řezníček, Horák – Říčka, Holík, Bukarts – Veselý, Vlach, Štumpf – Kubiš, Šťastný, Čachotský – Maruna, Fořt, Ondráček.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Repe, Hrabal, Jank, Nosek, M. Doudera, Slovák, L. Doudera, Stehlík – Dravecký, Kopecký, Tybor – Svačina, Pechanec, Kanko – Adamský, Polanský, Kindl – Matuš, Kovařčík, Rákos.

Rozhodčí: Hodek, Fraňo – Brejcha, Suchánek