Montreal – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:4 (2:0 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 3:2 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:5 (po pr.) | Edmonton – Arizona 0:4 (kon.)
Vancouver – Nashville 4:2 (kon.) | San Jose – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)
NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Vítkovice Ridera
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 13.03.2016, 15:30 • Ostravar Aréna • Play-out extraligy • 3. kolo

Ode mne je to z ostravské arény vše, doufám, že se Vám onlajn líbil a zase někdy s Vámi napočtenou. (18:00:45)

VÍKEND ZA PĚT BODŮ. PARDUBICE VYHRÁLY VE VÍTKOVICÍCH!Výborná práce! Hokejisté #DYNAMO zvítězili ve třetím utkání play...

Zveřejnil(a) HC Dynamo Pardubice dne 13. březen 2016

V Ostravě je pro dnešek dohráno – dva body si z ostravské Ostravar Arény odvážejí hosté z Pardubic.
    Vítkovice po první třetině vedly díky brance Kucsery, ale ve druhé periodě se povedlo Pardubicím srovnat, když se prosadil Poulíček. Ve třetí třetině jsme branku neviděli, stejně tak jako v prodloužení, takže zápas musel jít do samostatných nájezdů.
    V něm byli šťastnější hosté z Pardubic, rozhodující nájezd vsítil Štajnoch.
    Vítkovice tedy prohrávají zápas s Pardubicemi 1:2 po samostatných nájezdech.

Martin ŠTAJNOCH - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je ŠTAJNOCH.

3. série
    1:1
    Hovorka pálí z těsné blízkosti – Kopřivu však nepřekonává!

3. série
    1:1
    Martin Štajnoch překonává Bartošáka!

2. série
    1:0
    Roman Szturc vypálil, ale nedokázal ani trefit pardubickou bránu.

2. série
    0:0
    Dmitri Monya nedokázal Bartošáka překvapit ani podruhé.

1. série
    0:0
    Druhým je Rostislav Olesz – svou bekhendovou střelou však Kopřivu nepřekvapil.

1. série
    0:0
    Prvním nájezdníkem je Orsava – jednoduchou střelou však Bartošáka nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani šedesátpět minut nestačilo oběma týmům k rozhodnutí, jde se na samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:27
    Pardubice uklidňují situaci, do pásma se dostává Nahodil, puk se poté obloučkem dostává k Monyovi, ten však nedokázal puk zkrotit.

64:05
    Takový hokej se však vítkovickým fanouškům líbí a dohání své hráče k brance.

63:35
    Velkou chybu udělal Štajnoch, kterého obral jeden z vítkovických, Štajnoch však svou chybu napravil.

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 7. Kucsera (Kolouch) – 31. Poulíček (Kaut), rozh. náj. Štajnoch