NY Islanders – Florida 3:2 (kon.) | Chicago – Los Angeles 0:5 (kon.) | Calgary – St. Louis 7:4 (kon.)
Edmonton – Nashville 2:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:5 (kon.) | Anaheim – New Jersey 7:1 (kon.)
HC Kometa Brno
3:4 (0:3, 2:0, 1:1) Stav série: 2:3
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 15.03.2016, 18:00 • DRFG Arena • Play-off DHL extraligy juniorů • Osmifinále

Karlovy Vary vyhrávají 4:3 a postupují do čtrvrtfinále! (20:20:58)

59:50
    Hosté vyhazují a je konec nadějí na postup domácích do další fáze!

59:39
    Přesilovka domácích 6 na 3! Vyloučen Janata na dvě minuty za hákování!

59:14
    Šnajnarova rána vypadla Frčkovi z lapačky, hosté následně vyhazují!

59:00
    Domácí hrají bez brankáře!

58:47
    Oddechový čas pro domácí.

58:47
    Tak tohle bude ještě zajímavé, je tu přesilovka pro domácí! Vyloučen hostující obránce Patrik Michálek na dvě minuty za zdržování hry.

58:26
    Puk se nyní nebezpečně vykutálel na brankovišti, nakonec jej ale nikdo z domácích zasunout do branky nedokázal.

58:18
    Frček nyní raději podržel kotouč v rukavici, Brna spřádá závěrečné plány.

57:30
    Hosté se znovu osvobodili, do konce třetí třetiny zbývají dvě a půl minuty.

57:00
    Hosté se po obrovském závaru před brankou osvobodili a obě pětky odjíždějí střídat. Do konce zbývají tři minuty.

56:49

56:43
    S koncem přesilovky pálil od modré čáry Kusko, jeho příklep ale branku hostů přeletěl.

56:28
    A puk nyní opět po nepřesné přihrávce opustil hrací plochu, přesilovka Brna se blíží ke konci.

55:51
    Domácí nakonec o kotouč na modré čáře po nepřesné přihrávce přišli, hosté se osvobozují.

55:10
    Zohorna pálil z hodně těžké pozice, jeho rána branku hostů minula.

54:49
    Velká šance pro Brno! Weinhold zastavil tutovou šanci Brna jen za cenu faulu a je vyloučen na dvě minuty za podražení.

54:23
    Nyní se hosté z Karlových Varů dokázali vymanit a dokonce ohrozili Slavíčka, ale ten si ránu ze středního pásma pohlídal.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 31. Kratochvíl (Štancl, Kusko), 35. Kupčík (Pokorný), 41. Kusko (Šnajnar, Kupčík) – 2. Čejka (Svoboda), 9. Bečka (Davídek), 18. Janata (Dudek, Svoboda), 53. Michálek (Weinhold, Vrána)

HC Kometa Brno: Slavíček (Gerža) – Švejda, Štancl, Sedláček, Kubeš (A), Kabelka, Šnajnar, Kupčík (A) – Zohorna, Pokorný, Lunter, Kratochvíl, Nováček, Král, Horký, Garčic, Kusko, Boltvan (C), Hroudný.
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (Kuchař) – Michálek (A), Beer, Weinhold, Vodička, Rulík (C), Pajk, Dudek – Nguyen, Janata, Vrána (A), Čejka, Bečka, Svoboda, Hauzr, Zikmund, Davídek, Babka, Hendrych.

Rozhodčí: Kika, Kubičík – Hanzlík, Novák