Utrecht – Excelsior 2:1 (kon.)
FC Utrecht
2:1 (2:1)
SBV Excelsior
Pátek 18.03.2016, 20:00 • Stadion Galgenwaard (Utrecht) [Kapacita: 23 750] • Nizozemská Eredivisie • 28. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek pátečního večera a někdy příště opět na shledanou. (21:57:02)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Na první branku dnešního utkání jsme nemuseli ani tak dlouho čekat, neboť se už v 5. minutě trefil Kruijs. Domácím se však podařilo ještě do poločasové přestávky stav utkání otočit, a to když se 2x prosadil Haller. Nejdříve z pokutového kopu ve 33. minutě a poté ve 45. minutě po centru van der Maarela. Domácí si tak po dnešní výhře připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 49% – 51%
    Střely celkem: 17 – 11
    Střely na branku: 5 – 1

90+3

90+3
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu už příliš nepospíchají.

90+2
    Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od jednoho z nich pouze v zámezí.

90+1
    Tento přímý kop však nenadělal hostům nějaké větší potíže a jeden z nich tak míč v pohodě odkopl z vlastního vápna daleko od své branky.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty!

90
    Domácí budou zahrávat velmi slibný přímý kop blízko hranice vápna soupeře. Kevin Vermeulen navíc vyfasoval za tento faul od rozhodčího žlutou kartu.

89
    Adil Auassar se dopustil zbytečného faulu poblíž hranice vápna soupeře na Letscherta a od rozhodčího tak vyfasoval za tento tvrdý zákrok žlutou kartu.

88
    Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil pouze u brankáře Muyterse.

87
    Domácí poslali míč až ke svému brankáři, a ten ho následně poslal zpět k Letschertovi.

86
    Po tomto rohovém kopu se dostal na hranici vápna ke střele Auassar, jeho tvrdý pokus však zablokoval jeden z obránců.

85
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

84
    Domácí získali míč na své kopačky, ale dopředu logicky nepospíchají.

83
    Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.

82
    Bovenbergovi se nepovedl centr do vápna z pravé strany hřiště a míč tak skončil pouze v zámezí.

81
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Nacer Barazite a místo něj nastupuje Patrick Joosten.