Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Florida Panthers
Pátek 18.03.2016, 00:40 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Z mé strany je z dnešního utkání vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci. (03:29:03)
    Roberto Luongo odchytal výtečné utkání.

1. Jussi Jokinen (FLA) 2+0, 2 střely, 2 zablokované střely, TOI 16:50
    2. Morgan Rielly (TOR) 1+0, 3 střely, 2 bodyčeky, 1 zablokovaná střela, TOI 28:24

Branky a nahrávky:
    37. Rielly (Grabner, Sošnikov) – 21. Jokinen, 30. Jokinen, 58. Jágr (Campbell), 60. Purcell (Bjugstad, Hudler). Střely na branku: 33-32. Zablokované střely: 14-23. Bodyčeky: 20-9.

Florida dotáhla dnešní duel do vítězného konce po dvou gólech do prázdné klece, když ve třetí třetině rozhodně nebyla lepším týmem, ale dokázala udržet své jednobrankové vedení a to nakonec v samém závěru ještě navýšit při hře domácích bez brankáře.

59:36 Teddy PURCELL - 1:4

59:36
    Florida právě vstřelila branku!
    A je to definitivně podtrženo! Na 4:1 zvyšuje TED PURCELL, kterému přistrčil od mantinelu puk Nick Bjugstad a pro Purcella už nebyl problém dostat puk do prázdné klece. Asistence: Nick Bjugstad, Jiří Hudler.

58:59
    Gardiner od modré míjí Luongovu bránu.

58:40
    Do branky Toronta mohl spadnou další puk, ale Smith minul klec.

58:10
    Toronto opět odvolává brankáře.
    57:54 Jaromír JÁGR - 1:3

57:54
    A je pravděpodobně rozhodnuto! Florida se trefuje přes celé kluziště do odkryté klece a gól je přiznán po střele Briana Campbella nakonec JAROMÍRU JÁGROVI, který protečoval puk! Asistence: Brian Campbell.

57:48
    Tvrdá rána Gardinera, kterou ale Luongo vyráží!

57:20
    Toronto hraje bez brankáře!

56:55
    Avšak ujel mu puk a je z toho zakázané uvolnění.

56:47
    Rielly od modré minul bránu, Trocheck následně zkouší vyvážet.

56:20
    A byla z toho dokonce střela Toronta, kterou však Luongo chytá. Komerční přestávka.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 37. Rielly (Grabner, Sošnikov) – 21. Jokinen, 30. Jokinen, 58. Jágr (Campbell), 60. Purcell (Bjugstad, Hudler)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Sparks) – Marinčin, Rielly, Carrick, Gardiner, Corrado, Valijev – Brown, Kadri, Sošnikov – Hyman, Nylander, Parenteau – Holland, Laich, Greening – Grabner, Smith, Michálek.
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Kulikov, Petrovic, Campbell, Kampfer, Kindl – Jágr, Barkov, Huberdeau – Smith, Trocheck, Jokinen – Hudler, Bjugstad, Purcell – Shaw, McKegg, Wilson.

Rozhodčí: Mike Leggo, Wes McCauley – Jay Sharrers, Pierre Racicot