MŠK Žilina
6:0 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Pátek 18.03.2016, 18:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga

Nadstavený čas nemal podľa rozhodcu zmysel, navyše hralo sa bez dlhších prerušení počas celého zápasu, takže sa nenadstavovalo. Žilinčania prevalcovali svojho súpera, po prvom polčase vyhrávali dvojgólovým rozdielom, v druhom polčase následne v priebehu deviatich minút skórovali domáci až trikrát. V závere zvyšoval na konečných 6:0 tretím gólom v zápase Filip Hlohovský.

90
    Žilina útočí aj v závere zápasu, na pravej strane sa hrá s loptou dvojica Mbah-Škvarka.

89
    Hancko centroval z ľava len nepresne, po jeho snahe lopta padá ešte na hranici šestnástky, Tipurič odkopáva do bezpečia.

88
    Žilinčania kombinovali v ľavom rohu trávnika na súperovej polovici, krížny center na druhú stranu trávnika posiela len nepresne práve Paur.

87
    Rohový kop Zlatých Moraviec končí hlavičkou domáceho obrancu von zo šestnástky.

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Ivan Santiago Diaz, prichádza Miroslav Káčer.

85
    Hostia zahrávali štandartku z viac ako 30-tich metrov, k priamej strele sa odhodlal Karol Karlík, pričom mieril vynikajúco pod hornú tyč! Volešák musel vyrážať jeho pokus, nasleduje rohový kop Zlatých Moraviec z ľavej strany.

84
    Orávik dostal loptu od Krznariča, obrana Žiliny však ihneď zareagovala, vybehla vyššie a Orávikovu strelu napokon blokuje.

83
    Tawamba Kana hlavičkoval zo šestnástky len nepresne, navyše čiarový rozhodca píska ofsajd hosťujúceho celku.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Filip Hlohovský, prichádza Chigozie Mbah.

81
    Žilina dala gól!
    FILIP HLOHOVSKÝ dostal pred Kováčovou bránou až priveľa priestoru, loptu mu prihráva Jakub Michlík z ľavej strany, spracoval si ju na hranici päťky, následne vystrelil k vzdialenejšej tyči a po tretíkrát prekonáva Kováča!

79
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Róbert Mazáň, prichádza Dávid Hancko.

78
    Po piatom góle Žilinčanov zo 61. minúty pohrozil až po 17-tich minútach pred malou chvíľou práve Letič, Žilina sa očividne uspokojila s výsledkom, môže si to však za takéhoto stavu dovoliť.

77
    Škvarka si všimol medzeru v obrane hostí, vyslal tak prihrávkou do behu Letiča do šestnástky, Kováč ale tentoraz správne vybieha z brány a chytá loptu.

76
    Z ľavej strany majú domáci k dispozícii rohový kop. Pred bránu domáci centrujú po rozohraní nablízko, obrana Zlatých Moraviec je tentoraz v hlavičkovom súboji pred svojou bránou úspešnejšia.

75
    Žltú kartu dostáva Tawamba Kana (FC ViOn Zlaté Moravce).

74
    Tipurič fauloval vo vzdušnom súboji Paura v strede trávnika, Žilina následne rozohráva smerom dozadu na obranu.