Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
HC Sparta Praha
7:5 (4:1, 0:3, 3:1) Stav série: 1:0
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 18.03.2016, 15:15 • Tipsport Arena • Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

Utkání plné zvratů končí vítězstvím Sparty, která tak v sérii vede 1:0. Domácím perfektně vyšla první a třetí třetina a prokázali i značnou psychickou odolnost, když se nenechali zaskočit karlovarským vyrovnáním ve druhé třetině. Rozdílovým prvek dnes také mohli být brankáři, těm karlovarským zápas příliš nevyšel. Z Tipsport areny vám děkujeme za pozornost. (17:48:18)

59:48
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Pulkrab – 2 min.).

59:21
    Černoch mohl jet na prázdnou branku, zastavil ho ofsajd. Frček musí zpátky na led.

59:04
    Puk těsně minul opuštěnou klec Energie.

58:43
    Sparta v plném počtu.

58:25
    Puk skončil v ochranné síti, vhazuje se v pásmu Sparty.

58:17
    Po vhazování puk doskákal k Pírsovi, který přerušil hru.

58:09
    Vary zkouší power-play!

58:09
    Pírs mezi betony zachytil ránu Weinholda od modré.

57:58
    Spartě se dvakrát podařilo vyhodit.

57:40
    Pokračuje standardní přesilovky Varů.

57:31
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté ve dvojnásobné přesilovce rozebrali defenzivu Sparty a JAKUB VRÁNA zakončoval do odkryté branky. Asistence: Patrik Michálek.

56:40
    Vary čeká více než minuta dvojnásobné přesilovky.

56:40
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Zeleňák – 2 min., vražení na hrazení).

56:32
    Pírs na jistotu přidržel karlovarské nahození.

56:13
    Hostům odpískána hra vysokou holí.

55:50
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Mikliš – 2 min., sekání).

55:00
    Domácí kontrolují hru a ani Karlovarští už se nikam neženou.
    Branky a nahrávky: 2. Györi (Zeleňák, Hozák), 12. Hozák, 14. Pulkrab (Kadeřávek), 16. Kulda (Schwamberger, Kadeřávek), 42. Černoch (Procházka), 42. Györi (Sladkovský), 45. Hozák (Kadeřávek, Györi) – 19. Michálek, 27. Bečka (Davídek), 31. Čejka (Janata), 36. Zikmund (Michálek, Weinhold), 58. Vrána (Michálek)

HC Sparta Praha: Pírs (Chour) – Jandus M., Mikliš, Knobloch, Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Černoch, Jandus T., Lojka, Havel, Györi, Kulda, Pukrab, Schwamberger, Hozák, Sladkovský, Procházka.
    HC Energie Karlovy Vary: Frček (od 14. do 45. Kuchař) – Michálek, Pajk, Truhlář, Rulík, Dudek, Vodička, Weinhold – Nguyen, Zikmund, Svoboda, Čejka, Vrána, Bečka, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Babka.

Rozhodčí: Hribik, Úlehla – Barvik, Kis