Atalanta BC – Bologna 2:0 (kon.) | Hellas Verona – Carpi FC 1:2 (kon.) | Sampdoria – Chievo 0:1 (kon.)
Frosinone – Fiorentina 0:0 (kon.) | Turín – Juventus 1:4 (kon.) | Sassuolo – Udinese 1:1 (kon.)
Neapol – Janov 3:1 (kon.) | AC Milán – Lazio 1:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (0:1)
Janov CFC
Neděle 20.03.2016, 18:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A • 30. kolo

Dnešní utkání je u konce! SSC Neapol se doma trápila v zápase s Janovem CFC, avšak nakonec dokázala zvítězit 3:1!

Do prvního poločasu vstoupila Neapol velmi dobře a vytvořila si velký tlak. V desáté minutě však chybovala ve středu hřiště, toho následně využil Tomás Rincón, který se trefil krásnou ranou pod břevno! Neapol se následně pokoušela srovnat stav, nicméně to se ji zatím nepovedlo!

Hned na začátku druhého poločasu Neapol dokázala srovnat stav, když se prosadil Gonzalo Higuaín! Neapol následně hrála s Janovem otevřený fotbal a oba týmy měly své šance. V 82. minutě se trefil opět Gonzalo Higuaín, který domácí přiblížil k dnešní výhře. Poté se trefil ještě Omar El Kaddouri, který upravil na konečných 3:1!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic! (20:02:38)

90+4

90+3
    Neapol kombinuje na útočné polovině a dnešní utkání se již pouze dohrává, neboť o vítězi je již rozhodnuto!
    90+1. Omar El Kaddouri - 3:1

90+1
    Neapol právě vstřelila branku!
    V první nastavené minutě Neapol přidává svou třetí branku v tomto utkání a je rozhodnuto! Do pokutového území dostal přihrávku Gabbiadini, který krásně sklepl míč přesně na nohu OMARA EL KADDOURIHO, který poslal míč přesně k tyči!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Džemaili to přehnal s napadání na polovině domácího celku poslal k zemi rozehrávajícího Ghoulama. Hlavní rozhodčí uděluje švýcarskému záložníkovi žlutou kartu!

89
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Omar El Kaddouri.

88
    Domácí celek zvládá závěr zápasu velmi dobře po taktické stránce a svého soupeře prakticky nepouští k míči!
    86. Gabbiadini mířil těsně nad branku

86
    Teď domácí předvedli krásnou akci, která však gólem neskončila! Ve středu hřiště dostal prostor Jorginho, který skvěle načasoval svůj centr, a ten dolétl do vápna přesně na nohu Gabbiadiniho. Italský útočník zakončoval v akrobatické pozici a míč nasměroval těsně nad břevno!

85
    Domácí celek momentálně kontroluje hru na útočné polovině, což je přesně to, co Neapol potřebuje!

84
    Útočné snažení hostujícího celku ukončil střelou ze střední vzdálenosti Tachtsidis. Střelecký pokus řeckého záložníka nebyl špatný, avšak branku Reiny minul!

83
    Na Stadio San Paolo rázem vypukla velká euforie, nicméně teď je na řadě Janov, který se usazuje na útočné polovině a bude se pokoušet o vyrovnání!
    81. Gonzalo HIGUAÍN - 2:1

81
    A teď už se domácí dostává do zaslouženého vedení! Kdo mohl rozdílovou branku zařídit? Přece GONZALO HIGUAÍN! Argentinský kanonýr dostal před vápnem přihrávku od Hamšíka, míč si připravil na střelu, a ten následně poslal přesně k tyči! Zásah číslo 29!

79
    Ghoulam táhl další útočnou akci svého týmu po levé straně, nicméně jeho následný centr dokázala obrana Janova odvrátit!

78
    Mertens vyslal opět do úniku Ghoulama, který si však na levé straně nevšiml bránícího Izza a oba hráči se nepříjemně srazili. Vypadá to však, že by oba měli být v pořádku!

77
    Janov se dostal do kombinace na útočné polovině a šetřil cenné vteřinky. Poté však předvedl poměrně zbytečnou ztrátu Džemaili a u míče je rázem Neapol!

Jan Havlovic

Branky: 51. Higuaín (Hysaj), 81. Higuaín (Hamšík), 90+1. El Kaddouri (Gabbiadini) – 10. Rincón

Karty:   31. Koulibaly (NEA), 45+3. L. Insigne (NEA) – 89. Džemaili (JAN)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 15:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 8:11.
    SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón (59. D. Mertens), Higuaín (89. El Kaddouri), L. Insigne (74. Gabbiadini).
    Náhradníci: Rafael Cabral, Gabriel – Strinić, Valdifiori, Ch. Maggio, D. Mertens, Regini, David López, Chiricheş, Gabbiadini, Chalobah, El Kaddouri.

Janov CFC: Perin – Izzo, Burdisso (17. Fiamozzi), De Maio – Rincón, L. Rigoni (65. Tachtsidis), Džemaili, Silva – Panděv, Pavoletti (58. Cerci), Laxalt.
    Náhradníci: Lamanna, An. Donnarumma – Cerci, Capel, Suso, Ntcham, Lazović, Fiamozzi, Matavž, Tachtsidis.

Rozhodčí: Andrea Gervasoni – Musolino, Paganessi (vš. Itálie)