Kobra – Jablonec n/N 4:9 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 1:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
1:3 (0:1, 0:0, 1:2) Stav série: 1:2
VHK ROBE Vsetín
Úterý 22.03.2016, 18:00 • Hala Polárka • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále

V hale Polárka panuje po závěrečném klaksonu velký smutek. Frýdecko-místečtí hokejisté měli od poloviny zápasu jednoznačně více ze hry a po vyrovnávající trefě Klimši se vše pomalu schylovalo k prodloužení. K tomu ale nedošlo, protože v předposlední minutě se šťastně prosadil Nedbálek a domácí už s nepříznivým výsledkem nic udělat nestihli. (20:33:09)

59:59 VÍTEK - 1:3

59:59
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté potvrzují svoji výhru trefou do prázdné brány, DAVID VÍTEK zachytil puk a poslal jej ze svého obraného pásma až do opuštěné klece. Asistence: Michal Žák.

59:41
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Tesařík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:34
    Domácí odvolali brankáře a zkoušejí to v šesti!

59:34
    Oddechový čas pro hosty.

59:34
    Lukova střela skončila v lapačce Hromady a vhazovat se tak bude před jeho brankou.

59:20
    Tohle pro domácí nevypadá dobře, bylo jim odpískáno zakázané uvolnění a vhazuje se tak před Danečkem.

59:09
    Vhazování vyhráli hosté, kteří teď budou za každou cenu bránit svůj náskok.

58:57
    Oddechový čas pro domácí.

58:57
    Vsetínští si berou minutu před koncem vedení zpět. Hosté vyhráli vhazování, MICHAL NEDBÁLEK vystřelil a puk doskákal až za záda Danečka. Asistence: Ondřej Slováček, Petr Dvořák.

58:44
    Cienciala mohl pálit po přihrávce Chmielewského, nakonec ale promáchl a z této šance tak nic nebylo.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Hra se teď přesouvá ze strany na stranu, ani jeden z týmů se ale do šancí nedostává.

56:54
    Hosté se z protiútoku dostali do přečíslení tři na dva, Nedbálkova střela ale skončila v moci Danečka.

55:39
    Chmielewski s Káňou jeli v přečíslení, Chmielewski se ale rozhodl zbytečně přihrávat a k zakončení se tak nedostal ani jeden.

55:14
    Domácí se usadili v pásmu a jsou teď aktivnějším týmem.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 50. Klimša (Matyáš) – 19. Nedbálek (Slováček, Dvořák), 59. Nedbálek (Slováček, Dvořák), 60. Vítek (Žák)

HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Dresler, Krutil, Foltýn, Kowalczyk, Fišera, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Klimša, Samiec, Chmielewski, Schwarz, Cienciala, Meidl, Luka, Jaroš, Christov
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Vrba, Ambruz, Ostrčil, Žák, Hryciow, Řezáč, Nedbálek – Vaněk, Hruška, Vávra, Zůbek, Kolařík, Slováček, Kajaba, Finsterle, Hrazdira, Dvořák, Vítek, Daněk

Rozhodčí: Kika, Přikryl – Adamec, Poruba