NY Rangers – Florida 4:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Toronto – Calgary 5:2 (kon.)
Nashville – Los Angeles 5:2 (kon.)
HC Slavia Praha
1:4 (1:1, 0:3, 0:0) Stav série: 1:2
HC Plzeň 1929
Úterý 22.03.2016, 18:00Play-off DHL extraligy juniorů • Čtvrtfinále

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji hezký zbytek večera a těším se na počtenou u zítřejšího duelu mezi juniory Slavie a Plzně v 18:00. (20:05:39)

Třetí třetina přinesla vyrovnanou podívanou stejně jako první dějství. Domácí se snažili zvrátit nepříznivý výsledek, ale hosté byli dnes lepší a nakonec zaslouženě vítězí. Do zítřejšího zápasu tedy půjdou indiáni s "mečbolem".

60:00

59:36
    Zeman se skvěle natáhl proti střele Straky od modré.

59:17
    Ofsajd domácích.

58:59
    Kohút ještě zkoušel překvapit Zemana z vrcholu levého kruhu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a o výsledku je už zřejmě rozhodnuto.

57:38
    Ječný se šikovně prokličkoval až za Zemanovu klec, jenže ze své akce nakonec nic nevytěžil.

56:26
    Polata vyhazuje kotouč ven ze třetiny, slávistům se přesilovka nevede.

55:56
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Polívka – 2 min., držení protihráče).

55:07
    Sudovi přeskočil puk přes čepel v nepravou chvíli, a tak nemohl jel na Zemana sám.

54:24
    Mareček zavezl puk po levé straně a teď o něj bojuje v rohu spolu s Kernem.

53:35
    Straka je zpátky na ledě.

53:13
    Kaňák pálil od modré a Frodl opět vytáhl jistý zákrok.

52:07
    Ječný bojoval o puk za Zemanovou brankou, ale neuspěl.

51:35
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Straka – 2 min., nesportovní chování).

51:33
    Hosté jsou kompletní.

50:45
    Slávisté si teď vůbec nerozuměli a připravili se o pásmo.

Michal Toman

Branky a nahrávky: 14. Drahorád (Saňa, Ječný) – 16. Vavřička (Švarc, Petráš), 21. Kodýtek (Rubner, Krliš), 29. Kokoška (Kodýtek), 30. Kokoška

HC Slavia Praha: Sochůrek (Frodl) – Zderadička, Saňa, Novák, Drahorád, Straka, Valík – Nestrašil, Ječný, Andres – Tejral, Josefus, Kašek – Suda, Furch, Vyskočil – Kohút, Mareček, Kern
    HC Plzeň 1929: Zeman (Štekr) – Kvasnička, Polívka, Kaňák, Walter, Pokorný, Holý – Petráš, Švarc, Vlček, Vavřička, Polata, Krystl, Rubner, Krliš, Hajšman, Kodýtek, Kokoška, Vracovský

Rozhodčí: Horinek, Wagner – Kajínek, Zavřel