Carolina – Buffalo 2:3 (kon.) | Columbus – Philadelphia 3:2 (1:0 po s.n.) | Montreal – Anaheim 4:3 (kon.)
Ottawa – Washington 2:4 (kon.) | Tampa – Detroit 6:2 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 2:0 (kon.)
Minnesota – Los Angeles 2:1 (kon.) | Chicago – Dallas 2:6 (kon.) | Arizona – Edmonton 4:2 (kon.)
San Jose – St. Louis 0:1 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:6 (0:4, 1:1, 1:1)
Dallas Stars
Středa 23.03.2016, 01:40 • United Center, Chicago • NHL
    Radek Faksa se trefil podruhé v sezoně.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:18:22)

Dallas Stars: 15

Je dobojováno. Hosté dnes na ledě United Center dominovali, zejména skvělá první třetině rozhodla o osudu celého utkání. Chicago se vždy snažilo vrátit do zápasu, ovšem téměř pravidelně znovu inkasovalo a to domácím definitivně zlomilo vaz. Blackhawks tak pokračují ve špatných výkonech a připisují si další porážku. Dallas potvrzuje svou formu jasným vítězstvím na ledě jednoho z favoritů blížícího se play-off.

59:29
    Dallas již nechává aktivitu na soupeři, hosté potvrdili i v dnešním utkání pozici nejlepšího týmu konference.

59:00
    Poslední minuta tohoto zápasu, hra přerušena ve třetině Dallasu, kde se také bude vhazovat.

57:54
    Chicago se drží v útočném pásmu.

56:36
    Utkání se již pouze dohrává, o vítězi je již rozhodnuto.

54:50
    Eaves bojuje s Shawem za brankou Leightona, domácí útočník byl úspěšnější.
    53:48 Cody EAKIN - 2:6

53:48
    Dallas právě vstřelil branku!
    Tento překvapivý tah však domácí lavičce nevyšel, CODY EAKIN trefuje ze střední třetiny prázdnou branku Blackhawks a zdá se, že je rozhodnuto. Asistence: Jamie Benn.

53:17
    A pozor, domácí zkouší hru bez brankáře!

53:17
    Oddechový čas pro hosty.

53:02
    Richard Pánik byl v dobré pozici, na levé straně, ale branku střelou z voleje míjí.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 37. Shaw (Desjardins, Hossa), 50. Pánik (Teravainen, Panarin) – 12. Sceviour, 12. Fiddler (Sceviour, Ritchie), 17. Eaves (Jamie Benn, Spezza), 19. Fiddler, 39. Faksa (Hemský, Johns), 54. Eakin (Jamie Benn)

Chicago Blackhawks: Darling (21. Leighton) – Keith, Hjalmarsson, Gustafsson, Seabrook, Van Riemsdyk, Rozsíval – Ladd, Toews, Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Fleischmann, Teravainen, Weise – Desjardins, Shaw, Pánik
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Jordie Benn, Goligoski, Nemeth, Klingberg, Oduya, Johns – Jamie Benn, Eakin, Sharp – Ničuškin, Spezza, Eaves – Roussel, Faksa, Hemský – Sceviour, Fiddler, Ritchie

Rozhodčí: Meier, Kowal – Pancich, Amell

Diváci: 22 034