Slovinsko – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Chorvatsko – Izrael 2:0 (kon.) | Rumunsko – Litva 1:0 (kon.)
Polsko – Srbsko 1:0 (kon.)
Rumunsko
1:0 (0:0)
Litva
Středa 23.03.2016, 19:00 • Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu • Reprezentační zápasy

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:54:11)

Je dobojováno. Rumunsko potvrdilo roli favorita a doma porazilo Litvu 1:0. Domácí dnes byli lepším celkem, měli více šancí a nakonec vyhráli zcela zaslouženě. Nutno ale dodat, že hosté nehráli špatně, bojovali, ale kvalita byla na straně Rumunska.

90+3

90+1
    Rozhodčí přidal 3 minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí kombinují a nikam se netlačí.

87
    Hosté se ještě snaží něco vymyslet, ale dnes se jim směrem dopředu vůbec nedaří a vypadá to, že domácí si vítězství v pohodě pohlídají.

85
    Ale ani ze svého šestého rohu domácí nic nevytěžili a stav zápasu se tedy nemění.

84
    Rohový kop pro Rumunsko.

84
    Domácí kontrolují konec zápasu, drží míč a nikam se netlačí, což je zcela pochopitelné.

82
    Žlutou kartu dostává Girdvainis (Litva).

80
    Litva se ubránila a stále tak prohrává pouze o jednu branku. Na vyrovnání má ale už pouze deset minut.

79

78
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Stancu, přichází Hora.

75
    Po další nepřesné přihrávce si pro míč došel Pantilimon.

73
    Hosté se vydali dopředu, prokombinovali se do vápna Rumunska, ale žádný z hráčů se do zakončení nedostal.

71
    Je před námi posledních dvacet minutek a vzhledem k tomu, že domácí vedou stále jen o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.