Hr. Králové – Jihlava 3:1 (kon.) | Slavia – Teplice 4:0 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:0 (kon.)
Olomouc – Příbram 2:1 (kon.) | Jablonec – Slovácko 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Opava 0:1 (kon.)
FC Hradec Králové
3:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 26.03.2016, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 25. kolo

Ve druhém poločase jsem nakonec viděli čtyři branky, přičemž tři z nich dali domácí a dnes tak po zásluze vítězí v poměru 3:1. (13:04:17)

90

86
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Breda, přichází Mokrejš.

83
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Hynek, přichází Habrman.

81
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Čermák, přichází Kafoněk.

76
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Jenomže DOMINIK BREDA dnes o chvilku později střílí už svůj druhý gól a Hradec si tek bere zpět svoje dvoubrankové vedení – 3:1.

72
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté se dostávají zpět o hry o body, na 2:1 totiž snížil DAVIT SARGSYAN.

70
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Průša, přichází Svoboda.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Mašič, přichází Vašíček.

67
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Miker, přichází Čáp.

56
    Netrvalo dlouho a Východočeši přidávají další přesnou trefu, tentokrát se prosadil JIŘÍ MIKER a Hradečtí už vedou 2:0.

53
    Osm minut po zahájení druhého poločasu se také otevírá i skóre utkání! Do vedení se dostává domácí celek, a to zásluhou DOMINIKA BREDY, který se dokázal prosadit – 1:0.

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Vrzal, přichází Smejkal.

46

První bezbrankový poločas je za námi. Aktivnější dopředu je zatím o trochu více domácí celek, z koncovek na obou stranách však ještě branka nepadla, proto půjdeme do druhé půle za stavu 0:0.