Hr. Králové – Jihlava 3:1 (kon.) | Slavia – Teplice 4:0 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:0 (kon.)
Olomouc – Příbram 2:1 (kon.) | Jablonec – Slovácko 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Opava 0:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:1 (0:1)
FK Příbram
Sobota 26.03.2016, 14:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Celostátní liga staršího dorostu • 25. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a budu se na těšit u dalších onlajn přenosů z mládežnického fotbalu. (16:01:16)

Je dobojováno a ze zisku tří bodů se radují mladíci z Olomouce! Ti sice ještě v 80. minutě prohrávali 0:1, ale dvěma slepenými brankami dokázali vývoj utkání otočit a následně jej i dovézt do vítězného konce.

90+2

90
    Po chybě hostující celku při rozehrávce budou domácí vhazovat aut z poloviny hřiště.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Makoš, přichází Bělohlávek.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Voleský, přichází Juráš.
    83. LÁTAL - 2:1

83
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Mladíci z Olomouce se prosadili dvakrát během tří minut a otáčí vývoj utkání ve svůj prospěch. Domácí měli výhodu volného přímého kopu a tu dokázali zužitkovat po střele RADKA LÁTALA, který uklidil míč do pravého horního rohu branky.

82
    Další žlutou kartu v utkání inkasoval hostující brankář Jedlička.
    80. VOLESKÝ - 1:1

80
    Po faulu na pronikajícího Markoviče ve vápně Příbrami sudí odpískali pokutový kop. K jeho rozehrání se postavil PATRIK VOLESKÝ, který bezpečně proměňuje.

76
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Schlimbach, přichází Brázdil.

76
    Žlutý kartónek si pěkně zblízka prohlédl i hostující Makoš.

73
    Domácí Látal se provinil proti pravidlům a je zcela po zásluze odměněn žlutou kartou.

72
    Co se nepovedlo před chvílí, může se povést nyní, neboť Středočeši budou rozehrávat další rohový kop.

71
    Hosté mohou navýšit své vedení z rohového kopu.

69
    Střelecký pokus Sigmy zastavuje ve spolupráci s defenzívou brankář Jedlička.

68
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Polidar.

67
    Domácí se i nadále snaží o vyrovnání a jsou v posledních minutách aktivnějším týmem.