Břeclav – Slovácko B 0:1 (kon.) | Prostějov – Zlínsko 5:0 (kon.) | Kroměříž – Hulín 1:2 (kon.)
Líšeň – Třebíč 1:0 (kon.) | Vyškov – Zlín B 1:3 (kon.) | Mohelnice – HFK Olomouc 3:1 (kon.)
MFK Vyškov
1:3 (1:2)
FC Zlín B
Sobota 26.03.2016, 15:00 • Městský stadion Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

90
    Utkání nám končí. Ve Vyškově jsme viděli pohledné bojovné utkání. Hosté měli výborný nástup, když ve 3.minutě vedli už 0:2. Domácí se potom probrali a mohli i vyrovnat. Bohužel se jim to nepodařilo. Ve 2.půli se hrálo dál vyrovnané utkání. Šance jsme viděli na obou stranách a zápas mohl dopadnout prakticky jakkoliv. Hosté však měli lepší poslední 15 minut, když domácí jasně přehráli. Nejenže zvýšili vedení, ale mohli přidat i další branky.
    Já se s vámi loučím z Vyškova a za 14 dní se budu těšit. (16:55:12)

87
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Bartolomeu, přichází Blanař.

87
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Hodinář, přichází Netopil.

86
    Akci domácích zakončuje střelou nad branku Stříž.

84
    Obrovská šance Červenky, který postupoval sám na Klimeše. Míč se mu ale zamotal pod nohy. Stačil ještě přihrát Chwaszczovi, kterému střelu zblokoval Trousil.

84
    Domácí už zřejmě nebudou mít sílu utkání zvrátit.

Dnešní utkání sleduje 286 diváků.

79
    Zlín právě vstřelil branku!

Dlouhý míč, který vypadal už skoro ztracený vybojoval Bartolomeu, naslepo našel na úrovni penalty ČERVENKU, který prostřelil domácího Klimeše!

77
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Holub.

77
    Krátký roh končí centrem a dalším rohovým kopem pro hosty.

76
    Roh hostů zahraje Bartolomeu.

74
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Masař, přichází Hradil.

73
    I Zlín se není dostal do útoku. Červenkovi prošel půlmetrový ofsajd a po jeho centru střílí Motal do náruče Klimeše.

71
    Další rychlá domácí akce. Centr Němečka ale chytá pozorný Holý.

69
    Rychlá akce domácích. Lička přiťukl hlavou Přerovského, ale jeho střela byla slabá a nepřesná.

67
    Ostrý zákrok na polovině hrací plochy přdvedl domácí Lahodný a může být rád, že karta měla jen žlutou barvu.

66
    Roh Hodináře končí velkým závarem před Holým, ale nikdo z domácích nebyl dost důrazný! Následný centr Holý bez problému chytá.