Rusko – Litva 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 5:0 (kon.) | Rakousko – Albánie 2:1 (kon.)
Maďarsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Německo – Anglie 2:3 (kon.)
Rakousko
2:1 (2:0)
Albánie
Sobota 26.03.2016, 17:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Reprezentační zápasy

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (19:25:28)

Je dobojováno. Rakousko potvrdilo roli favorita a nakonec porazilo Albánii 2:1. Domácí o svém vítězství rozhodli hned na začátku, kdy se dostali do vedení 2:0. Hosté po změně stran snížili, ale nic víc už nevymysleli a Rakousko tak zcela zaslouženě vyhrálo.

90+4

90+3
    Domácí drží míč a kombinují na polovině Albánie.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Alaba, přichází Schöpf.

85
    Domácí se dostali do přečíslení, ale nezvládli to podle představ a vše skončilo nepřesnou přihrávkou.

83
    Hosté ale bojují a snaží se vyrovnat, jenže domácí dnes velmi dobře brání.

81
    V deseti to budou mít hosté opravdu velmi těžké, nutno ale dodat, že Kace vyfasoval červenou kartu zcela zaslouženě, protože dnes předvedl už několik ostrých zákroků.
    79. Červená karta po 2. žluté

79
    Hostující Kace zajel do Dragoviče a vyfasoval žlutou kartu, protože je to dnes už druhá, následuje karta červená.

77
    Z rohu ale hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají nejtěsnějším možným rozdílem. V závěru utkání to bude ještě hodně zajímavé.

76
    Rohový kop pro Albánii.

74
    Snažení Albánie skončilo útočným faulem, takže na tahu jsou domácí fotbalisté, kteří nikam nepospíchají.

72
    Hosté přidali a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim na polovině Rakouska příliš nedaří.

70
    Dvacet minutek, tak uvidíme, čeho se v závěru zápasu ještě dočkáme a jak tento přípravný zápas nakonec skončí.

68
    Domácí kontrolují své vedení, ale směrem dopředu se jim už nedaří tak, jako v prvním poločase.