Bayern – Frankfurt 1:0 (kon.) | Hannover – Hamburg 0:3 (kon.) | Mohuč – Augsburg 4:2 (kon.)
Ingolstadt – Schalke 3:0 (kon.) | Darmstadt – Stuttgart 2:2 (kon.) | Dortmund – W. Brémy 3:2 (kon.)
Hannover 96
0:3 (0:0)
Hamburger SV
Sobota 02.04.2016, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Německá Bundesliga • 28. kolo

Hamburger SV dobil Hannover. Ten si připisuje pátou prohru po sobě, tentokrát 0:3. Se záchranou Hannoveru to už vypadá hodně bledě. Hamburk vyhrál díky druhému poločasu. Nejprve se z rohu trefil v 61. minutě Reis, následně během chvilky definitivně o výhře rozhodl Iličević a N. Müller. Tato výhra posune hosty v tabulce vpřed. (17:25:10)

90+2

90+1
    Hamburk kontroluje výsledek na útočné polovině, už se asi nic nestane.

87
    Zápas se už jen dohrává. Hamburk v klidu kontroluje výsledek.

86
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Pierre-Michel Lasogga.

84
    Prib tvrdě dohrál na polovině Diekmeiera. Ten leží na trávníku a nikam spěchat nebude.

82
    Tohle hostům vyhovuje. Tempo zápasu upadá a hraje se hlavně na polovině.

81
    Hannoveru se nedaří dostat už ani do útoku.

80
    Je vidět, že už Hamburku stačí zbytek zápasu hlavně kontrolovat a nemusí se nikam hnát.

79
    Ošetřován je Gideon Jung. Jeho sval si vyžádal pomoc lékařů, ale měl by pokračovat.

78
    Alexander Milošević střílí z hranice šestnáctky. Adler jeho pokus vyráží na tyč. Z dorážky neuspěl Adam Szalai.

76
    Příznivci hostů v hledišti nyní mají důvody k radosti a náležitě to oslavují.
    75. Nicolai MÜLLER - 0:3

75
    Hamburg právě vstřelil branku!
    To je destrukce domácího týmu. NICOLAI MÜLLER dostává přihrávku, chytře obehrává Zielera a nekompromisně zakončuje do prázdné branky.
    73. Ivo ILIČEVIĆ - 0:2