Aston Villa – Chelsea 0:4 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Bournemouth – Manchester City 0:4 (kon.)
Norwich – Newcastle 3:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:2 (kon.) | Arsenal – Watford 4:0 (kon.)
Sunderland – West Brom 0:0 (kon.) | Liverpool – Tottenham 1:1 (kon.)
Aston Villa FC
0:4 (0:2)
Chelsea FC
Sobota 02.04.2016, 13:45 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 32. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního odpoledne. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (16:08:36)
    Chelsea po dnešním zápase drží šňůru patnácti zápasů v lize bez porážky

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:8.

Utkání je u konce! Chelsea ve druhé půli zdvojnásobila svůj náskok a po jednoznačné výhře 4:0 si odváží z Birminghamu všechny tři body! Naopak domácí jsou zase blíže sestupu.

Hned po minutě hry druhého poločasu se přesně trefil po spolupráci Pata a Oscara přesně Pedro, který doklepl míč do prázdné branky. Čtvrtou brankou hostů přidal opět Pedro, který do prázdné branky dorazil ránu Pata z velkého úhlu. Hosté poté náskok kontrolovali a zápas udrželi bez inkasování až do konce.

90+3

90+3
    Ani ten se ale Villans nepovedl, balon přistál pouze na hlavě Ivanoviče, který jej pohodlně odvrátil do bezpečí.

90+2
    Grealish na levé straně posunul míč na Cissokha, jehož centr zablokoval Miazga a domácí mají k dispozici rohový kop.

90+1
    Chelsea i nadále kontroluje průběh zápasu, u míče je nyní Cesc Fabregas, který drží míč pohodlně v rohu hřiště.

90
    Budou se nastavovat tři minuty!

89
    Asi jednu z posledních šancí domácí na snížení zazdil na zadní tyči volný Grealish, který se z první opřel do míče, ale jeho rána na bližší tyč mířila nad branku Blues!

87
    Dalším karetním faulem se prezentoval na levé straně proti Babovi Westwood a také on byl oceněn žlutou kartou.

86
    Hosté i nadále pokračují v aktivní hře, závěr zápasu mají pod kontrolou.
    85. Červená karta po 2. žluté v podání Huttona

85
    Domácí si pojí kalich hořkosti až do dna! Alan Hutton zcela zbytečně přispěchal do souboje jako třetí hráč a svůj druhý karetní faul vidí žlutou kartu, a následně také červenou!

84
    Vzápětí se do nebezpečného zakončení dostal na pravé straně útočné poloviny Baba Rahman, jeho pokus po zemi zamířil těsně vedle levé tyče branky domácích!

83
    Pato si naběhl na dlouhý míč, nakonec však jeho akce byla zastavena.

83
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Idrissa Gueye, přichází Jordan Lyden.

82
    A také domácí budou naposledy střídat, do hry je připraven Jordan Lyden.

Daniel Kinc

Branky: 26. Loftus-Cheek (Azpilicueta), 45+3. Pato (pen.), 46. Pedro (Oscar), 59. Pedro

Karty:   28. Gueye (ASV), 45+2. Cissokho (ASV), 61. C. Sánchez (ASV), 78. Hutton (ASV), 87. A. Westwood (ASV) – 29. Fàbregas (CHE)   85. Hutton (ASV)

Aston Villa FC: Guzan – Hutton, Richards (C), Lescott, Cissokho – C. Sánchez (67. Bacuna), A. Westwood, Gueye (83. Lyden) – Gil (66. Grealish), Gestede, J. Ayew.
    Náhradníci: Bunn – Okore, Bacuna, Sinclair, Grealish, Lyden, Veretout.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta, Ivanović (C), Miazga, Baba – Fàbregas, Mikel – Pedro (74. Clarke-Salter), Loftus-Cheek, Kenedy (46. Oscar) – Rémy (23. Pato).
    Náhradníci: Begović – Clarke-Salter, Matić, Traoré, Oscar, Falcao, Pato.

Rozhodčí: Swarbrick – Cann, Salisbury – Mason.