Aston Villa – Chelsea 0:4 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Bournemouth – Manchester City 0:4 (kon.)
Norwich – Newcastle 3:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:2 (kon.) | Arsenal – Watford 4:0 (kon.)
Sunderland – West Brom 0:0 (kon.) | Liverpool – Tottenham 1:1 (kon.)
Norwich City
3:2 (1:0)
Newcastle United
Sobota 02.04.2016, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League • 32. kolo

Dnešní nesmírně zajímavý souboj je u konce. Domácí Norwich nakonec zvítězil 3:2 brankou ve třetí nastavené minutě a získal nesmírně cenné body v boji o záchranu. Straky sice dokázali dvakrát srovnat zásluhou střídajícího Mitroviče, jenže na bodový zisk jim to nakonec nestačí. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (18:03:36)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 7:8. Rohy: 6:5. Fauly: 6:11.

90+5

90+4
    Tohle je pro Straky zřejmě definitivní, už jim nezbývá čas.
    90+3. Martin OLSSON - 3:2

90+3
    Norwich právě vstřelil branku!
    Tak to je vskutku neuvěřitelný závěr zápasu! Norwich jde ve třetí nastavené minutě opět do vedení, když se po nesrovnalostech v pokutovém území Newcastlu dostal ke střele MARTIN OLSSON a krásně se trefil ke vzdálenější tyči. Asistence: Jonny Howson
    90+1. Obrovská šance Cissého.

90+1
    Nyní mohl otočit vývoj duelu Cissé, jeho těžkou hlavičku vyrazil Ruddy s vypětím všech sil na rohový kop!

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

90
    Newcastle pokračuje v tlaku, nyní Peréz vybojoval rohový kop.

89
    Mitrovič se dostal k další hlavičce, tentokráte ale zamířil mimo tři tyče.

88
    Norwich se snaží útočit, nicméně na koni jsou nyní hostující Straky.
    87. Aleksandar MITROVIĆ - 2:2

87
    Newcastle právě vstřelil branku!
    K pokutovému kopu se postavil ALEXANDER MITROVIČ a nekompromisní ranou zakončuje k pravé tyči, skóruje tedy podruhé v zápase. Ruddy sice vystihl směr střely, ale na balón už nedosáhl. Bez asistence.

86
    Tak to je hodně nešťastný moment pro O'Neila! Ten zahrál po dloubáku Peréze rukou a sudí Dean okamžitě nařizuje pokutový kop!

86
    Byla nařízena penalta.

85
    Domácí naposledy střídají. Střelce prozatím vedoucího gólu Mbokaniho nahrazuje Jerome.

84
    Mbemba odvrátil před Bennetem na další roh, poté se už ujal míče Darlow.

Viktor Sandev

Branky: 45+2. Klose (Brady), 74. Mbokani (Howson), 90+3. M. Olsson (Howson) – 71. A. Mitrović (Townsend), 87. A. Mitrović (pen.)

Norwich City: Ruddy – Wisdom, Klose, R. Bennett, M. Olsson – Brady, O'Neil, Howson, Jarvis (75. Redmond) – Naismith (81. Hoolahan) – Mbokani (85. Jerome).
    Náhradníci: Rudd – Bassong, Jerome, Bamford, Mulumbu, Hoolahan, Redmond.

Newcastle United: Darlow – Janmaat, Mbemba, S. Taylor, Anita (62. A. Mitrović) – Shelvey (C), Tioté (46. Ayoze Pérez) – Townsend, Wijnaldum, Moussa Sissoko – P. Cissé.
    Náhradníci: Woodman – Ayoze Pérez, S. de Jong, Rivière, A. Mitrović, Lascelles, Sterry.

Rozhodčí: Dean – Burt, Cook