Aston Villa – Chelsea 0:4 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Bournemouth – Manchester City 0:4 (kon.)
Norwich – Newcastle 3:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:2 (kon.) | Arsenal – Watford 4:0 (kon.)
Sunderland – West Brom 0:0 (kon.) | Liverpool – Tottenham 1:1 (kon.)
Liverpool FC
1:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 02.04.2016, 18:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 32. kolo

S konstatováním, že šlágr kola skončil remízou 1:1, se s Vámi loučím. Užijte si sobotní večer! (20:30:57)
    Harry Kane zařídil Tottenhamu alespoň remízu a 22. gólem v sezóně si upevnil pozici na čele tabulky střelců.

Utkání končí remízou, která úplně nevyhovuje ani jednomu týmu. Liverpool ztratil doma další body a Tottenham nerozhodnými výsledky ztrátu na vedoucí Leicester nestáhne. Oba góly padly až ve druhém poločase. Ten začali aktivněji hosté, ale v 51. minutě z kopačky Philippeho Coutinha paradoxně inkasovali. Tlak Kohoutů však pokračoval a v 63. minutě vyvrcholil vyrovnáním Harryho Kanea. Ve zbytku zápasu se snažili strhnout vítězství na svou stranu oba soupeři a diváci tak sledovali pohledný fotbal.

90+4

90+3
    Hosté to ještě v závěru zkoušejí. Rose ze své levé strany posílal do šestnáctky další nebezpečný míč. Ten ale na adresáta přes Morena neprošel.

90+3
    Ještě taktické střídání Liverpoolu. Jamese Milnera nahradil Jordon Ibe.

90+2
    Pro domácí to dobře dopadlo, budou kopat od brány.

90+1
    Nebezpečný centr Rose z levé strany odvrátil ve skluzu Sakho. Vzápětí se dostal ke střele Dembélé a jeho zdánlivě nenápadný přízemní pokus protáhl Mignoleta! Belgický gólman míč vytlačil na roh.

90+1
    Rozhodčí Moss nastaví tři minuty!

90
    To by však musel trefit Eriksen bránu. Střela dánského reprezentanta se vytočila vedle levé tyče.

89
    Standardní situace pro hosty tak z 25 metrů. To je dobrá příležitost...

87
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Ryan Mason.

87
    Wimmer si pozičně pohlídal Origiho a odehrál míč do autu.

86
    Nathaniel Clyne zvládl na jedničku souboj s Kanem. Bude se tak kopat od brány Reds.

86
    Pět minut do konce řádné hrací doby. Závěr může být ještě moc zajímavý.
    85. Philippe Coutinho (LIV)

85
    Tady chybělo tak 30 centimetrů! Divock Origi našel zpětnou přihrávkou Philippeho Coutinha, který z hranice šestnáctky zamířil těsně vedle tyče!

84
    Dele Alli byl zastaven praporkem pomezního. Byl v ofsajdu.

83
    Milner rozehrával od rohového praporku nakonec hned dvakrát. Ke změně skóre to však nevedlo a po jeho druhém pokusu bude Lloris kopat od brány.

Martin Augustin

Branky: 51. Coutinho (Sturridge) – 63. Kane (Eriksen)

Karty:   24. Coutinho (LIV), 64. Can (LIV)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 12:9. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11.
    Liverpool FC: Mignolet – Clyne, Lovren, M. Sakho, A. Moreno – Henderson (C), Can – Milner (90+3. Ibe), Lallana (82. Allen), Coutinho – Sturridge (72. Origi).
    Náhradníci: D. Ward – K. Touré, Allen, Origi, Ibe, Škrtel, Smith.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Alderweireld, Wimmer, Rose – Dier, Dembélé – Eriksen, Son Heung-min (66. Chadli), Alli (87. R. Mason) – Kane.
    Náhradníci: Vorm – Trippier, Davies, Carroll, R. Mason, Onomah, Chadli.

Rozhodčí: J. Moss – S. Long, A. Halliday