Atlético – Real Betis 5:1 (kon.) | Las Palmas – Valencia 2:1 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 1:2 (kon.)
Celta Vigo – La Coruňa 1:1 (kon.)
FC Barcelona
1:2 (0:0)
Real Madrid
Sobota 02.04.2016, 20:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španělská LaLiga • 31. kolo
    Ronaldo nebyl prakticky vidět, nakonec se ale stal madridským hrdinou

Barcelona sice dnes přišla o svou rekordní sérii zápasů bez prohry, na čele španělské ligy má ale stále více než luxusní šestibodový náskok na druhé Atlético a sedmibodový náskok na Real. Do konce sezony chybí ale ještě sedm zápasů, míč je kulatý a stát se může cokoliv. (22:28:54)

Je tu konec krásného zápasu, po kterém se usmívají hráči Realu Madrid. Dnes nebyli rozhodně lepším týmem, ale nakonec berou tři body. Barcelona kráčela od 56. minuty k vítězství, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Piqué. Jenže za necelých deset minut srovnal Benzema. Hosté pak navíc dohrávali zápas v deseti, což jim očividně vůbec nedělalo problémy a po přihrávce od Balea se prosadil v 85. minutě Ronaldo.

90+2

90+2
    Centr do vápna Realu posílal Iniesta, jenže Pepe dokázal míč odvrátit do zámezí a je z toho jen autové vhazování pro Barcelonu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pouhé dvě minuty. Domácí tak nemají skoro žádný čas na vyrovnání!

90
    Bale místo odchodu ze hřiště signalizuje problémy s křečí a sedá si na trávník. Domácím fanouškům se to samozřejmě vůbec nelíbí.

90
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Lucas Vázquez.

89
    Hosté jsou nyní na koni, a přestože jsou v deseti, drží balon na polovině Barcelony.

87
    Ve vápně Realu padl k zemi Suárez. Chtěl penaltu, ale píská se v neprospěch Barcelony.
    85. Cristiano RONALDO - 1:2

85
    Real právě vstřelil branku!
    To jsou věci! Hosté i v deseti předvedli rychlý brejk, po kterém Bale našel na zadní tyči nehlídaného CRISTIANA RONALDA. Ten měl dostatek času na zpracování míče a následnou střelu, která se zastavila až v síti!
    84. Zákrok, po kterém dostal Ramos druhou žlutou

84
    Ramos teď skluzem zajel do Suáreze, dostal následně druhou žlutou a tedy červenou kartu!

82
    A teď pro změnu Ronaldo ranou z hranice vápna olízl břevno Bravovy brány.
    81. Neuznaný gól Balea

81
    Teď se hodně zlobí hosté, protože po centru z levé strany dopravil hlavou míč do brány Bale. Celý tým Realu se radoval z gólu, jenže ten nakonec kvůli útočnému faulu Balea na Jordiho Albu neplatí!

80
    Na jedné straně byla zblokovaná střela Ronalda a jen o malou chvilku na druhé straně pálil těsně mimo Suárez.

79
    Marcelo přesně na polovině hřiště poslal k zemi tvrdě Busquetse a hra je opět přerušena.

Petr Bílek

Branky: 56. Piqué (Rakitić) – 63. Benzema, 85. Ronaldo (Bale)

Karty:   27. L. Suárez (BAR), 29. Mascherano (BAR), 58. Rakitić (BAR) – 18. Carvajal (REA)   84. Ramos (REA)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 11:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 17:15.
    FC Barcelona: Bravo – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (74. Arda Turan), Busquets, Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar.
    Náhradníci: ter Stegen – Arda Turan, Rafinha, Munir, Bartra, Roberto, Vermaelen.

Real Madrid: Navas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos – Bale (90. L. Vázquez), Benzema (78. Jesé), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, James Rodríguez, L. Vázquez, Isco, Jesé, Danilo.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo