Oostende – Club Brugge 0:1 (kon.) | Kortrijk – Mouscron 0:0 (kon.) | Sint-Truiden – Mechelen 0:1 (kon.)

Fauly: 16:9. (22:27:22)

V první poločase byli aktivnější hosté, do vedení šli však, po pěkném lobu Harbaouiho, domácí. V druhém poločase už se nehrál příliš pohledný fotbal. Hosté se sice snažili o vyrovnání, Lokeren je však do ničeho nepustil. Domácí už si v druhé půli také nevypracovali žádnou větší příležitost a na konci zápasu tak platí poločasové skóre 1:0.

90+4

90+4
    V závěru ještě jedna standardní situace pro hosty.

90+3
    Domácí odkopávají balon do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.

90+1
    Útočný faul hostů přerušuje jejich akci. Domácí brankář si s rozehrávkou dává pořádně na čas.

88
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Patosi, přichází Ingason.

88
    Z tribun už znějí oslavné chorály a domácí si nepřipouštějí jakýkoliv jiný než tříbodový výsledek.
    87. Nadějné možnosti hostů na srovnání

87
    Samotná rána ani následné dorážky však nebyly úspěšné a kopat se bude od Verhulstovi branky.

86
    Teď však hodně nadějná standardní situace pro hosty. Balon bude putovat na branku domácích ze vzdálenosti zhruba 20 metrů.

86
    Hosté v další snaze o vyrovnání neúspěšní a domácí tak mohou střádat cenné vteřinky s balonem na svých kopačkách.

82
    Domácí brankář pochopitelně nespěchá s rozehrávkou a je za to ústně napomínán hlavním rozhodčím.