Bardejov – Borčice 1:0 (kon.) | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom 1:2 (kon.) | Haniska – R. Sobota 1:0 (kon.)
Nové Mesto n/V – Trnava B 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Senec 2:0 (kon.)

90
    FC Spartak Trnava B dal gól! Tak toto je dokonalý obrat v podaní Trnavy. Hostia ešte 6 minút pred koncom prehrávali, v tejto chvíli ale vedú už 2:1. Postaral sa o to PEPE GUILAVOGUI.

84
    FC Spartak Trnava B dal gól! Šesť minút pred koncom máme vyrovnané! Trnava mala výhodu pokutového kopu, ktorý KOUAKOU PRIVAT YAO bezpečne premenil.

83
    Žltú kartu dostáva Šebek (Nové Mesto nad Váhom).

82
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Bališ, prichádza Medgyes.

78
    Žltú kartu dostáva Košťál (FC Spartak Trnava B).

69
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Jastráb, prichádza Labuda.

66
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Gojković, prichádza Guilavogui.

56
    Žltú kartu dostáva Bališ (FC Spartak Trnava B).

46
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Dubec, prichádza Yao.

46
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Plavšić, prichádza Kurtin.

26
    Žltú kartu dostáva Dušan Dzíbela (FC Spartak Trnava B).

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Vážení čitatelia, z technických dôvodov vám z tohto stretnutia prinesieme informácie až po jeho skončení. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.

Úvodné zostavy:

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupák, Ranko, Šupka, Jurica, A. Plavšič, M. Plavšič, Jastráb, Živčic, Šebek (C), Lopušan
    Náhradníci: Egri, Kurtin, Jantošovič, Labuda, Druxa

FC Spartak Trnava B: Strapák – Kadlec, Gojkovič, Bališ (C), Jirka, Hrebík, Košťál, Dubec, Oravec, Dzíbela, Hlavna
    Náhradníci: Takáč, Juhás, Ujlaky, Medgyes, Guilavogui, Richnák, Privat Yao

Rozhodca: Hrčka – Hrmo, Jekkel.