Leicester – Southampton 1:0 (kon.) | Manchester Utd. – Everton 1:0 (kon.)
Leicester City
1:0 (1:0)
Southampton FC
Neděle 03.04.2016, 14:30 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 32. kolo

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (16:32:18)
    Wes Morgan a jeho oslavy gólu:

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 2:5. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:13.

I počtvrté v řadě se Leicesteru podařilo svého soupeře udolat poměrem 1:0. Tentokráte se hrdinou utkání stal Wes Morgan, který se ve 38. minutě prosadil hlavou. Ligový titul začíná nabírat opravdu hodně reálnou podobu, Foxes totiž aktuálně disponují náskokem sedmi bodů na druhý Tottenham, a to pouhých šest kol před koncem!

90+6

90+6
    ...Dyer centr Saints odkopává z vápna! Je konec, sudí Oliver naposledy foukl do píšťalky!

90+5
    Další možná zbytečný faul Kantého u pravé lajny. Dává to Saints ještě naději v závěru utkání vydolovat aspoň bod...

90+4
    ...z přímého volného kopu se Saints uspět nepodařilo, o pár chvil později se k zakončení dostal ještě Mané, trefil ovšem jen obránce před sebou.

Dnešní utkání sleduje 32.071 diváků.

90+3
    Kanté fauloval na levé straně, hosté budou mít k dispozici ještě dobrou standardku. Jsou to velké nervy na King Power Stadium...

90+1
    Právě běží první minuta z avizovaného pětiminutového nastavení. Leicester je v posledních pěti minutách více u míče a výsledek si zkušeně hlídá.

90
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Nathan Dyer.

88
    Fuchs (LEC) obdržel za zdržování hry. S vhozením míče od pomezní čáry prostě až příliš otálel.

86
    Drinkwater se tlačil před Forstera, byl ovšem nakonec dobře bráněný. Forster si míč mohl v pohodě sebrat do svých rukavic.
    85. možnost Vardyho

85
    Ani Vardy nyní nerozhodl! Albrighton mu poslal parádní kolmici za obranu a domácí forvard se ocitl sám před Forsterem. Z úhlu ovšem na dobře zasahujícího hostujícího gólmana nevyzrál. Trefil jeho nohu.

84
    Střídající Gray nyní rozehrál rohový kop, k zakončení se dostal Morgan, každopádně ten svou střelu z voleje usměrnil jen do ležícího protihráče.

83
    Zase to na tribunách jenom zahučelo. Mané posílal dobrý centr do šestnáctky, nicméně Pellé se k zakončení nakonec nedostal. Z následného brejku Foxes taktéž neudeřili.

82
    Nervózní, opravdu hodně nervózní jsou někteří fanoušci Foxes. Ví, že není vyhráno, že do konce utkání nějaký čas ještě zbývá. Je pravda, že pro celý průběh Premier League může být právě tenhle duel ten vůbec nejklíčovější.