Nijmegen – Arnhem 2:1 (kon.) | Kerkrade – Heerenveen 1:2 (kon.) | Den Haag – Groningen 0:1 (kon.)
Ajax – Zwolle 3:0 (kon.)
Ajax Amsterdam
3:0 (3:0)
PEC Zwolle
Neděle 03.04.2016, 16:45 • Amsterdam ArenA, Amsterdam • Nizozemská Eredivisie • 29. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:40:04)

Dnešní zápas, který byl pojat jako vzpomínkový na fotbalovou legendu Johana Cruyffa, končí zaslouženým vítězstvím Ajaxu. Domácí rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, v tom druhém to již byl takový úsporný výkon z pohledu domácích. Hosté toho směrem dopředu moc nevymysleli a po zásluze odjedou bez bodu.

90+2

90+1
    Sudí Blom se rozhodl nastavit dvě minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, příznivci na tribunách již oslavují dnešní vítězství Ajaxu.

89
    Zwolle s míčem na vlastní polovině, chvílemi to vypadá, jako by hostům tento výsledek snad vyhovoval.

87
    Útočným faulem končí snaha Zwolle na polovině Ajaxu.

86
    Od branky van der Harta začíná další kombinace hostů, kteří se marně snaží o zkorigování skóre.

84
    Cillessen rozehrává od své branky, následně fauluje Dekker a domácí tak zůstanou u míče.

83
    Milik nepustil vidinu hattricku, nyní se opět dostal do zakončení, ale z levé strany, přes obránce, netrefuje branku Zwolle.

82
    Za pískotu diváků kombinují hosté na své polovině, následuje nepřesný nákop dopředu na Veldwijka.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka dnešního utkání, které mnoho fotbalové krásy ve druhém poločase nenabídlo, bohužel.

79
    Fischer se dostal ke střele zpoza vápna, ale branku van der Harta netrefuje.

77
    Míč ve středu hřiště, domácí nakopávají dopředu, ale bez většího efektu.
    76.

76
    Milik netrefuje branku soupeře, domácí ovšem posléze znovu míč získávají, volný kop rozehraje Cillessen.

73
    Střídání v týmu Ajax Amsterdam: ze hřiště odchází Amin Younes, přichází Viktor Fischer.

73
    Milik padá v pokutovém území soupeře, domácí se dožadují penalty, ale sudí Blom je jiného názoru.