União Madeira – Setúbal 2:2 (kon.) | Estoril – FC Ferreira 1:0 (kon.) | Moreirense – Rio Ave 0:1 (kon.)
CF União Madeira
2:2 (2:0)
Vitória FC Setúbal
Neděle 03.04.2016, 17:00 • Estádio do Centro Desportivo da Madeira, Ribeira Brava (kapacita: 2.325 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 28. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:58:48)

Fauly: 16:19.

Domácí Madeira neudržela poločasové vedení o dvě branky a přichází tak o dva body. Ve druhé půli nejdříve snížil Cissé. V úplném závěru zápasu vyrovnal Vasco, který se tak stal hrdinou svého týmu. Vasco přišel na hřiště v 82. minutě, ještě před vstřelenou brankou stihl inkasovat žlutou kartu. Po oslavách gólu dostal druhou žlutou a tak musel opustit trávník. To mu však příliš vadit nemusí. Vybojoval totiž v samém závěru bod pro svůj tým.

90+4

90+4
    Následně se domácí střelec neudržel a při oslavách dostává žlutou kartu. Ta pro něj znamená už druhou v dnešním zápase a tak míří pod sprchy.

90+3
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Hosté v nastaveném čase vyrovnávají. Střídající COSTA VASCO si naskočil na vysoký míč do vápna a překonává domácího brankáře.

90+2
    Vasco neudržel nervy a přišlápl soupeřovi a dostává v nastaveném čase žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    V poslední minutě se dostal k míči střídající Breitner, který si obhodil Alvese. Víc už domácí záložník nepředvedl. Míč mu ujel do zámezí.

89
    Domácí hráči dohrávají zápas na vlastní polovině, kde kontrolují hru s míčem na kopačkách.

88
    Střídání v týmu CF União Madeira: ze hřiště odchází Silva, přichází Breitner.

88
    Mohlo být rozhodnuto! Střídající Shehu se dostal ke střele, ale přišlápl ho Pacheco a dostává žlutou kartu.

87
    Ve středu pole získal míč po souboji Martins. Domácí záložník chtěl vysunout Diase do brejku, ale přihrávku poslal příliš prudkou a míč tak končí až za brankovou lajnou.

86
    Střídání v týmu CF União Madeira: ze hřiště odchází Élio, přichází Fidalgo.

85
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Claro, přichází Vasco.

83
    Další rychlá akce hostů. Arnold si vzal míč na pravém kraji, prodral se přes obránce, ale nacentroval jen k domácímu brankáři.

82
    Střídající Matuszewski mohl být hrdinou Setúbalu, ale v příležitosti trefuje pouze boční síť a tak domácí stále vedou.

80
    Posledních zhruba deset minut pro hosty, aby vstřelením branky vyrovnali a připsali si tak z dnešního utkání alespoň bod.