Táborsko akademie – Dobrovice 1:1 (5:4 po pen.) | Žižkov – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Převýšov – Písek 2:3 (kon.)
Most – Domažlice 1:4 (kon.) | Kolín – Jirny 0:1 (kon.) | Brozany – Štěchovice 0:0 (4:3 po pen.)

Žižkov právě vstřelil branku!
    Favorizovaný tým se ujímá čtyřbrankového vedení! Hosté se nejprve ubránili centr z rohového kopu, avšak Viktoriáni zůstali u míče. Klán adresoval přihrávku TOMÁŠI PETRÁŠKOVI, který přesnou střelou počtvrté rozjásal domácí publikum.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu domácí přidali třetí gól! Marek poslal přihrávku do vápna pro VOJTĚCHA GEBERTA, který před brankářem zakličkoval a poté ho překonal krásným obloučkem.

41
    Rozdíl ve skóre je v závěru prvního poločasu už dvoubrankový! Stejně jako při prvním gólu procpal míč do šestnáctky Dočekal, balon se dostal na kopačku JOSEFA MARKA a ten neměl problém prostřelit gólmana benátského celku.

19
    Příznivci Viktorie Žižkov mají důvod k radosti, jejich celek totiž otevřel gólový účet zápasu! Dočekal procedil balon do pokutového území, kde podél brankáře vypálil VOJTĚCH GEBERT, jehož střelu zastavila až síť.