Slovan Bratislava U21 – L. Mikuláš 2:5 (kon.) | Žilina B – Prešov 2:1 (kon.) | Sereď – FC Košice 0:0 (kon.)
Lok. Košice – Pohronie 3:1 (kon.) | Dunajská Lužná – Šaľa 1:1 (kon.)
MŠK Žilina B
2:1 (1:0)
FC Tatran Prešov
sk Neděle 03.04.2016, 10:30MONACObet liga

Je za nami prvý zápas nadstavbovej časti medzi MŠK Žilina B – 1. FC Tatran Prešov. Do druhého polčasu vstúpili celky za stavu 1:0 pre MŠK. Napriek vylúčeniu Luberdu sa Prešovčanom podarilo dorovnať zásluhou Katonu. Chvíľu o vyzeralo, že si celky body rozdelia, no v samom závere zápasu rozhodol o výhre žilinského Béčka Rastislav Václavik. (12:23:35)

90+3
    Žilinčania oslavujú gól

90+3
    MŠK Žilina B dáva gól!

Tak toto je neuveriteľné. Po prihrávke Marka Drbúla sa k lopte vo vápne dostal RASTISLAV VÁCLAVIK, ktorý si loptu hodil na silnejšiu nohu a strelou k tyčke rozhodol o zápase. Žilinčania tak predsa len využili početnú výhodu a strieľajú gól v samom závere zápasu.

90+1
    Strelecky sa chcel prezentovať aj Ľubomír Gorelčík, no ani jeho pokus si cestu za chrbát Taliana nenašiel.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú +3 minúty.
    Hľadáme nových redaktorov!

Portál Onlajny.eu rozširuje rady svojich komentátorov. Ak si zo Žiliny, zaujíma ťa futbal alebo florbal a chcel by si sa stať športovým novinárom, neváhaj a pridaj sa k nám. Viac informácií TU.

89
    Tomáš Hučko si urobil výlet až pred vápno Prešova. Dočkali sme sa aj streleckého pokusu, no lopta si cestu k bránke MŠK nenašla.

88
    Prešov je v závere zápasu veľmi dravý. Postup zo strany Prešova je možný a tak to dávajú futbalisti Tatranu aj na ihrisku pocítiť.

85
    Nákopom za obranu Žiliny to skúsil Richard Kačala. Lopta však vďaka Tomášovi Hučkovi nenašla adresáta.

84
    Peter Tlacháč vyslal smerom na Jozefa Taliana nebezpečný center. Gólman Prešova boxuje do bezpečia, no z trávniku sa nestavia. Spolu s ním leží na zemi aj jeden domáci futbalista.

83
    Po kombinácii na hranici vápna sa k lopte dostal Andrej Majštinik, ktorý loptu napálil len do Cicmana. Domáci budú vhadzovať kúsok od vápna Tatranu.

82
    Domáci majú niečo menej ako 8 minút riadnej hracej doby na ti aby využili početnú prevahu.

81
    Hučko poslal do vápna Tatranu Prešov nadýchaný center. Lopta našla vysokého Ľubomíra Gorelčíka, ktorý zakončuje hlavou privysoko.

80
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Krela, prichádza Majštinik.

78
    Ďalšia nebezpečná strela hosťujúcich futbalistov. Do lopty sa z hranice vápna oprel Hadžić, ktorý mieril vysoko.

77
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Macko, prichádza Cicman.

76
    Prešovčania napriek početnej nevýhode hrajú posledné minúty oveľa aktívnejšie. Výborne sa teraz predral pred Mandousa Katona, ktorý vybojoval aspoň rohový kop.