Jihlava – Liberec 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 1:3 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Jablonec – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
1:3 (0:3)
FK Teplice
Pondělí 04.04.2016, 14:00 • Zbuzany • Juniorská liga • 26. kolo

90

Máme tu konec zápasu. V druhé půli byla podstatně aktivnější Dukla. Nicméně ze své ztráty z první půle ukrojila pouze jednu třetinu. Teplice dnes byly velmi efektivní a odváží si tak 3 body. Dnes je to od nás vše a při příštím zápase naviděnou. (15:48:54)

90
    Čajič branku přestřelil.

88
    Teplice mají míč na svých kopačkách ale dopředu se moc neženou. Vypadá to že oba celky počítají se současným stavem jako konečným.

85
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pecháček, přichází Dendis.

83
    Manzia obral o míč Bílka a jeho střela na zadní tyč jen těsně minula branku.

80
    Dukla právě vstřelila branku!

Tak přeci jen se Dukla vstřelené branky dočkala. Manzia nalezl před odkrytou brankou VOKOUNA a máme sníženo.

79
    Teplice výtečné brání výsledek a už téměř neútočí.

77
    Bezdička zkoušel obstřelit Plachého ale zároveň výrazně obstřelil i branku.

75
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Vondrášek, přichází Hynek.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Djordevič.

72
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Vokoun.

70
    Domácí brejk zastavuje Marek Richter pouze za cenu žluté karty.

67
    Dukla aktivně atakuje rozehrávkou teplických a ve druhé půli ke lepším celkem. Hostující obrana si pokrývá zejména rychlého Manziu, jelikož ten je nejaktivnější v útočné fázi tak nám vyložena šance stále chybí.

65
    Čajič se po rohovém kopu dostal do koncovky a jeho střelu hostující obrana dnes již podruhé odehrávala z brankové čáry.

63
    Troníček po rohovém kopu hlavičkoval nad branku.

61
    Bezdičkovi nesedla finální přihrávka a domácí útok tak končí.

57
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Šup, přichází Softič.

52
    Vašíček vystihl malou domů hostů a střetl se s gólmanem. Penalta se pískat asi dala, nicméně pokračuje se ve hře.