Bayern – Benfica 1:0 (kon.) | Barcelona – Atlético 2:1 (kon.)
Atlético Madrid
Úterý 05.04.2016, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Liga mistrů • Čtvrtfinále

Děkuji Vám, že jste dnešní večer strávili ve společnosti onlajnů. Někdy zase na počtenou! (22:51:16)
    Utkání si užila i bývalá vynikající belgická tenistka Kim Clijstersová.

Barcelona tak pojede do Madridu s jednogólovým náskokem. Nic rozhodnuto však ještě není. Vždyť Atléticu by stačila na postup například i výhra 1:0.

Fotbalisté Barcelony ve druhém poločase využili početní výhodu a dokázali otočit skóre utkání. V 63. a 74. minutě se prosadil Luis Suárez, který tak Kataláncům vystřílel o něco lepší výchozí pozici do odvety. Utkání hodně ovlivnilo vyloučení Fernanda Torrese, který sice nejprve otevřel skóre, ale ve 29. minutě musel po druhé žluté kartě pod sprchy. Oslabené Atlético se pak už jen bránilo a mělo to extrémně složité.
    Několik obrázků z tohoto utkání.

90+5

90+5
    Koke vyvážel míč a byl faulován Rafinhou. Hosté se už budou snažit podržet balón co nejdále od své brány.

90+4
    Rafinha byl zastaven obranou soupeře. Barcelona bude alespoň vhazovat.

90+3
    No, Gabi ztratil na vlastní polovině míč a domácí z toho mohli těžit. Do šestnáctky vlétl Sergio Roberto, ale nedokázal se prosadit až do koncovky.

90+3
    Domácí kombinují u šestnáctky soupeře. Rádi by ještě přidali třetí gól.

90+2
    Diego Simeone zápas hodně prožívá. Kouč Atlética možná vydal více energie, než někteří jeho svěřenci.

90+1
    Pan Brych nastaví ještě pět minut. To je docela dost času.

90
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Saúl Ñíguez, přichází Ángel Correa.

90
    Po rohovém kopu, který zahrával Koke, se Barca ubránila.

90
    Rozhodčí si ještě rovná do latě Mascherana a Lucase Hernándeze, kteří do sebe před rozehráním rohu strkali.

89
    Hosté se vzápětí dostávají k rohovému kopu...

89
    Sául byl držen jedním z protihráčů a Atlético bude zahrávat standardku.

88
    Lucas Hernández a Rafinha šli naprosto stejným způsobem do centrovaného míče. Rozhodčí to posoudil jako útočný faul hráče Barcelony.