Boston – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – Buffalo 1:3 (kon.)
NY Rangers – Tampa 3:2 (kon.) | Montreal – Florida 1:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 1:2 (po pr.)

3. Craig Smith (NSH) 1+0 (04:53:39)

Domácí tým vyhrává nad Coloradem o gól. Hosté se v závěru pokusili u hru bez brankáře, ale k vyrovnání to nevedlo. Domácí získávají další body do tabulky.

59:24
    Söderbergova rána končí v náruči domácího brankáře.

59:19
    Buly v útočném pásmu Colorada, vyhrává buly tým hostů.

59:00
    Probíhá poslední minuta, hosté se nemohou dostat do zakončení.

58:03
    Šest na čtyři z pohledu Colorada.

58:03
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Johansen – 2 min., vysoká hůl).

57:20
    Hosté hrají bez brankáře v šesti.

57:00
    Další minuta zápasu je pryč, domácí hrají tak, jak potřebují, drží puk daleko od své branky.

56:00
    Závěr třetí třetiny se blíží, Nashville vede o jednu jedinou branku.

55:51
    Ránu Shea Webera zblokoval dobrým zákrokem Erik Johnson.

54:59
    K vidění je hodně osobních soubojů, dostáváme se do finální části třetí třetiny, domácí vedou o jednu branku.

54:10
    Pekka Rinne kryje puk po střele, kterou vyslal Jarome Iginla.

53:34
    Johansen sestřelil Johnsona.

52:48
    Hra se odehrává zejména ve středním pásmu, ani jeden tým není nechce udělat chybu, která by dostala soupeře do velké šance.

51:09
    Beauchemin míří výrazně mimo branku. Tato střela gólmana neohrozila.

50:00
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí vedou o jednu branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Wilson (Neal, Johansen), 11. Forsberg (Johansen, Weber), 41. Fisher (Josi, Wilson), 45. Smith (Forsberg., Ekholm) – 17. Boedker (Barrie, Duchene), 38. Iginla (Duchene, Barrie), 42. Matthias (Redmond, Mitchell)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Ellis, Ekholm, Granberg, Jackman – Neal, Johansen, Jarnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Wilson – Nystrm, Gaustad, Bass
    Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Zadonov, Beauchemin, Redmond, Johnson, Barrie, Holden – Grigorenko, Duchene, Bodker – Landeskog, Söderberg, Matthias – Iginla, Mitchell, Comeau – McLeod, Agozzino, Skille

Rozhodčí: Kozari, Peel – Knorr, Gibbs

Diváci: 17 113