Boston – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – Buffalo 1:3 (kon.)
NY Rangers – Tampa 3:2 (kon.) | Montreal – Florida 1:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 1:2 (po pr.)
Calgary Flames
4:5 (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
Los Angeles Kings
Středa 06.04.2016, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL
    LA má po šesti letech třicetigólového střelce.

Dnešní utkání sledovalo 18 438 diváků. (05:57:01)

Los Angeles Kings: 12

Dnešní utkání končí nakonec vítězstvím hostů, kteří dokázali vyrovnat až v poslední minutě základní části na 4:4 a po chybě domácích poté i v prodloužení strhnout vítězství na svou stranu. Utkání bylo hodně vyrovnané, bohužel, chyběl tomu větší náboj z obou stran. Hosté byli přece jenom o něco cílevědomější a chtěli dnes vyhrát, což se tolik nedá říci o Plamenech, kteří, snad s výjimkou první lajny, hráli spíše v tréninkovém tempu.

60:40 Jeff CARTER - 4:5

60:40
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Monahan ztratil puk v útočném pásmu, do brejku se po levé straně dostal JEFF CARTER, kterého marně stíhal Giordano, centr druhého útoku Kings byl totiž rychlejší a navíc dokázal překonat Ortia mezi betony, čímž rozhoduje tento zápas. Bez asistence.

60:01

Šedesát minut neurčilo vítěze, bude se tedy prodlužovat!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:25 Kris VERSTEEG - 4:4

59:25
    Ortio neudržel střelu McBaina a puk mu vypadl z lapačky, čehož pohotově využil KRIS VERSTEEG, který na brankovišti doklepl puk do branky. Asistence: Jamie McBain a Tyler Toffoli.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Toffoli těsně netrefuje branku Ortia.

58:42
    Hosté to zkoušejí v šesti, Enroth na střídačce!

58:30
    Toffoli v ofsajdu, vhazuje se ve středním pásmu.

57:50
    Lucic zavezl puk do třetiny Flames, kde se ho snaží u pravého mantinelu udržet.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Backlund (Colborne, Engelland), 36. Shinkaruk (Giordano, Gaudreau), 41. Giordano (Gaudreau, Monahan), 56. Engeland (Ferland, Colborne) – 10. Lucic (Kopitar, Muzzin), 21. Lucic (Kopitar, Doughty), 42. Andreoff, 60. Versteeg (McBain, Toffoli), 61. Carter

Calgary Flames: Ortio (Hiller) – Brodie, Hamilton, Giordano, Engelland, Jokipakka, Nakládal – Gaudreau, Monahan, Shinkaruk – Ferland, Bennett, Jooris – Bouma, Backlund, Colborne – Bollig, Stajan, Grant
    Los Angeles Kings: Enroth (Quick) – McNabb, Doughty, Muzzin, L. Schenn, Scuderi, McBain – Pearson, Kopitar, Versteeg – Lucic, Carter, Toffoli – King, Lecavalier, Brown – Clifford, Lewis, Andreoff

Rozhodčí: Kowal, McCauley – Grandt, Mach

Diváci: 18 438